2:2
3:4
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:6
5. Lucie Řezáčová, 8. Lucie Řezáčová, 26. Kateřina Kovaříková, 27. Eliška Chudá, 46. Eliška Chudá, 48. Kateřina Kovaříková, 59. Eliška Chudá - 23. Michaela Kubečková, 29. Viktorie Martináková, 41. Michaela Kubečková, 46. Nikola Liberdová, 47. Michaela Kubečková, 51. Viktorie Martináková; rozhodčí: Filip Leibl - Martin Mašín; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Veronika Papoušková 36 - Viktorie Karasová 13, Simona Pytlíková 11; po třetinách: 2:0, 2:2, 3:4;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 11; hosté 14
60:00
Střely celkem: domácí 31; hosté 42
60:00
Komentář trenérky domácích D.Steinbachové: Kvalitní utkání s dobře hrajícím soupeřem, kdy jsme se nakonec musely strachovat o výsledek. Ukázalo nám to, kde máme mezery a na čem ještě musíme zapracovat v dalších zápasech. Díky divákům za podporu a holkám za heroický závěr se šťastným koncem pro nás.
60:00
Komentář trenéra hostů J.Šebesty: Krásný zápas kvalitních týmů, který měl parametry extraligy juniorek. Plno emocí, šance na obou stranách! Jsem spokojeny s výkonem škoda, že jsme konec nezvládli. Dovolím si tvrdit, že jsme v určitých fázích byly lepší než soupeř, ale nevyužili šance. Děkuji soupeři!
60:00
59:58
Poslední zoufalý backhandový pokus Vítkovic z půlky hřiště končí za mantinelem a je tedy jasné, že Tigers si připíší další tři body do tabulky
59:40
Hostující tým zkouší hru v šesti
59:05
Závěr utkání přináší velké emoce a hra se přelévá z jedné strany na druhou
58:14
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Petra Šebestová (7:6).
58:14
Snahu Vítkovic však rázně utnula Eliška Chudá, která vymetla šibenici hostující branky
55:02
Vyloučen hráč Kateřina Kovaříková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za hrubost.
55:02
Sporné vyloučení dává možnost Vítkovicím překlopit utkání na svou stranu
53:31
Akci na jeden dotek předvedly hráčky Vítkovic, zakončující hráčka, naštěstí pro domácí, prázdnou branku minula
52:55
Domácí tentokrát přesilovku ubránily, ale bylo to těsné
50:55
Vyloučen hráč Kateřina Vachudová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:55
Utkání se přiostřuje, již třetí přesilovku si zahrají vítkovické hráčky
50:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Natálie Hurníková (6:6).
50:02
Zdánlivě nebezpečná střela z půlky nadělala spoustu paseky a hostující hráčky se prosazují dorážkou z předbrankového prostoru
47:27
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Trojánková (6:5).
47:27
Roztrhl se nám tu pytel s góly. Vedení domácím vrací dvojice Kovaříková a Trojánková, kdy se první jmenovaná prosadila dorážkou jednoruč
46:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková bez asistence (5:5).
46:12
Dva slepené góly Vítkovic dorovnávají stav utkání
45:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Michaela Kubečková (5:4).
45:35
Vzápětí ale Vítkovice bleskurychle využívají přesilovku
45:27
Vyloučen hráč Barbora Paletářová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:15
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá bez asistence (5:3).
45:15
Eliška Chudá za to vzala jako pravá kapitánka a nádhernou samostatnou akcí opět dodává trochu klidu na domácí hokejky
44:30
Přesilovka Vítkovic byla rozhodně nebezpečnější než ta domácí, skóre však zůstává neměnné
42:30
Vyloučen hráč Kristina Zlatníková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
42:30
I hosté si v tomto zápase vyzkoušejí početní výhodu
41:53
První lajna domácích poprvé v této třetině získala míček na delší dobu a hned vznikla nebezpečná střela
40:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Dominika Buczek (4:3).
40:07
Vítkovice vlétly do třetí třetiny jako uragán a nacvičenou kombinací snižují na rozdíl jedné branky
38:19
Vítkovice hrají v plném počtu, domácím se přesilovka příliš nevydařila, když nedokázaly ani jednou vystřelit na gólmanku
36:19
Střídání brankáře. Nový brankář Simona Pytlíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
36:19
Vyloučen hráč Vlaďka Maděrová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
36:19
Lucka Řezáčová se hnala sama na branku, hostující hráčka zatáhla za záchranou brzdu a domácí si poprvé vyzkoušejí přesilovou hru
35:19
Zmatky v domácí obraně nedokázaly Vítkovice přetavit ve snižující branku
34:12
Pěknou individuální akci předvedla hostující Dominika Buczek, střela prosvištěla těsně nad břevnem
32:36
Natálie Balková přesným odkopem našla Elišku Trojánkovou, která se obtočila kolem své strážkyně a velmi málo chybělo k dalšímu gólu v brance Vítkovic
31:43
Po delší době zahrozily Vítkovice, ale žádná z příležitostí gólem nedopadla
28:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Vlaďka Maděrová (4:2).
28:52
Míček se dostal na střed k trestuhodně neobsazené Viktorii Martinákové, která střelou na zadní tyč koriguje stav utkání
26:59
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (4:1).
26:59
Nyní se už kapitánka domácích dokázala prosadit, když dorazila střelu své jmenovkyně Elišky Trojánkové
26:39
První lajna Tigers pokračuje v tlaku, Eliška Chudá se obtočila kolem branky a gólmanka hostí musela zasahovat
25:12
24:40
Vstřelený gól hostující hráčky nabudil, domácí obrana má co dělat, aby neobdržela další gól
24:40
Snahu Vítkovic o vyrovnání překazila Kačka Kovaříková, která se nadvakrát dokázala prosadit z její oblíbené disciplíny - samostatného úniku
22:49
22:49
Kubečková se ocitla sama na středu, střela jí sjela, ale bohužel pro domácí projela mezi nohama brankářky až do branky
22:20
Vítkovice rozehrávaly od mantinelu a byla z toho velmi nepříjemná střela Michaely Kubečkové, těžký zákrok předvedla domácí brankářka
21:30
Nejdříve zblokovaná střela Vítkovic a z následné protiakce obrovská příležitost Tigers, kdy míček proskákal malým brankovištěm
19:25
Závěr třetiny v jasné režii Vítkovic, které nepolevují v tlaku a stupňují svoji snahu vstřelit alespoň jeden gól před přestávkou
17:20
Vítkovice teď zatápějí domácí obraně a ta tak musí řešit několik nepříjemných situací
16:45
Chyba v rozehrávce domácí obrany byla málem potrestána, hráčka Vítkovic, úplně volná na středu, ale přestřelila
15:42
Střelu Péti Šebestové dorážela Kačka Vachudová, z následné rozehrávky se Tigers prosadit nedokázaly
14:40
Hraje se teď nahoru a dolu, ani jeden tým není schopen podržet balónek delší dobu
12:51
Velká šance Vítkovic z rychlého protiútoku, hostující hráčka promáchla před prázdnou brankou
10:40
Vítkovické hráčky trochu přidaly a vytvořily si několik nadějných příležitostí, všechny ale s přehledem řeší V. Papoušková v brance domácích
08:50
První lajna Tigers zamkla Vítkovice na jejich půlce, z několik střel se žádná až do branky nedostala
07:15
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Kateřina Vachudová (2:0).
07:15
Kačka Vachudová našla z poza branky volnou Lucku Řezáčovou a ta se nemýlila
06:30
Standartní situace Vítkovic z nebezpečné vzdálenosti končí střelou do zdi
04:47
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Vendula Beránková (1:0).
04:47
Lucka Řezáčová se prosazuje střelou z výběhu
03:30
Tigers zkouší střely z dálky, ty jsou však blokovány hned první hráčkou Vítkovic
02:13
Vítkovice teď zamkly domácí hráčky na jejich polovině a hned z toho bylo několik nebezpečných střel, po jedné z nich zazvonila tyčka
00:30
První šanci hostujícího družstva s přehledem chytá domácí gólmanka
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Alexandra Glasová, Nikola Liberdová, Dominika Buczek, Michaela Kubečková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Veronika Papoušková; hráči v poli: Eliška Trojánková, Eliška Chudá, Anna Marešová, Barbora Paletářová, Kateřina Kovaříková