1:2
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FbŠ Bohemians 3:6
24. Michaela Vejdělková, 29. Michaela Vejdělková, 52. Michaela Mlejnková - 1. Adéla Bočanová, 4. Hana Poláková, 10. Adéla Bočanová, 13. Adéla Bočanová, 47. Eliška Vrátná, 52. Veronika Loudová; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 21 - Jitka Omelková 18; po třetinách: 0:4, 2:0, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích(Blanka Procházková):Po nepovedené první třetině, kde jsme dostali 3 góly jako přes kopírák. Řekly jsme si kde jsou chyby a další dvě třetiny jsme odvedly pěknou práci. Bohemians gratulujeme a přejeme další postup do poháru.
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 9 ; Bohemians: 8
60:00
Střely celkem: Liberec: 21 ; Bohemians: 27
60:00
Nejlepší hráčky dnešního utkání: Liberec: Michaela Vejdělková ; Bohemians: Veronika Loudová
60:00
Komentář trenéra(Tomáš Grigar): V chůzi jsme si došli pro vítězství. Zápas chvilkami připomínal nějaký nízký koš mládežnických soutěží. Technická kvalita naší hry byla občas strašná. Jsme rádi za postup do dalšího kola. Díky soupeři za utkání.
56:27
Vyloučen hráč Eliška Císařová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
55:54
Odložené vyloučení, oslabení si zahrají hosté.
55:18
Necelých pět minut do konce zápasu se na zemi ocitla opět Mlejnková, hra je přerušena.
54:29
Štěpánová chytá další pokus Bohemky.
53:54
Tvrdá střela Mlejnkové vyrazila Omelková.
51:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Loudová, asistoval Adéla Bočanová (3:6).
51:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Dominika Plichtová (3:5).
51:23
Vejdělková běžela sama na bránu, ale hattrick vstřelit nechtěla, její střela šla nad.
50:05
Liberec se snaží vstřelit branku, ale marně, Bohemka odolává.
49:02
Střelu Rumlové vyrazila Omelková.
46:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Adéla Bočanová (2:5).
45:56
Bohemians měl k dispozici volný úder, ale Divišová pouze do připraveného bloku.
44:32
Liberec měl teď pár dobrých okamžiků.
42:42
Liberec vstoupil do třetí třtiny aktivněji než do předchozích dvou.
41:27
Na dnešní čtvrteční utkání si našlo cestu 28 diváků.
37:08
Pěkná střela Leierová neměla ty správné parametry, aby skončila v bráně.
36:34
Liberec na míčku.
35:53
Foffové střela sjela z hokejky.
34:26
Střela Dlouhé z půlky nedoletěla do brány.
33:40
Na míčku hosté.
28:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Michaela Vejdělková, asistoval Michaela Mlejnková (2:4).
28:29
Mlejnková našla na středu Vejdělkovou a ta se po druhé trefuje.
26:30
Zelníčková opět pouze do rukou Omelkové.
26:13
Menší přerušení hry, na zemi se ocitla Mlejnková.
23:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Michaela Vejdělková, asistoval Marcela Štěpánová (1:4).
23:59
Štěpánová našla nabíhající Vejdělkovou, která střelou pod ruku Omelkové snižuje stav na 1:4.
23:29
Akce hostů na jeden dotyk končí střelou Vrátné mimo branku.
20:57
Střelu Dlouhé musela Omelková prsty vytěsnit mimo branku.
18:30
Liberec po dlouhé době na delší čas na míčku.
17:55
Mlejnková svojí šanci na vstřelení gólu nevyužila.
12:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Veronika Loudová (0:4).
12:35
Přízemní střela Loudové šla mimo bránu Štěpánové.
09:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (0:3).
09:31
Krásná akce Polákové a Bočanové, druhá jmenovaná tvrdou a přesnou střelou navyšuje stav utkání.
08:31
Foffová krásně našla Ljachovou, ale ta neměla hokejku na zemi, takže míček nezachytila a Liberec neohrozil bránu soupeře.
07:16
Liberec po dlouhé době na míčku, dostal se až k Omelkové, ale ta míček nepustila za svoje záda.
04:03
Zelníčková pouze do hostující golmanky.
03:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Eliška Vrátná (0:2).
03:41
Po třech přihrávkách z první vstřeluje Poláková gól do odkryté části brány.
03:27
Hosté pozatím více na míčku.
00:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Vrátná (0:1).
00:59
Bohemka už v první minutě vstřelila branku a otvírá skóre.
00:01
Úvodní bule zápasu pro Bohemku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Veronika Loudová, Eliška Vrátná, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Lucie Šindelářová
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Michaela Vejdělková, Klára Leierová, Adéla Dlouhá, Dominika Plichtová, Michaela Mlejnková