0:5
2:3
- : -

FBC Hvězdy Česká Skalice - FBŠ Všestary B 6:8
4. Jan Kopecký, 8. Jan Kopecký, 11. Pavel Dostál, 15. Jiří Dostál, 33. Jakub Brejcha, 43. Michal Fidler - 16. Vít Svoboda, 20. Michael Voltr, 21. Martin Doležal, 22. Martin Suchánek, 26. Jan Stránský, 34. Michal Fidler, 40. Jan Freiberg, 45. Jan Volenec; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 6:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jakub Knittel 13 - Jaromír Žák 14; po třetinách: 4:0, 0:5, 2:3;
45:00
44:34
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Volenec, asistoval Vít Svoboda (6:8).
43:53
Timeout FBC Hvězdy Česká Skalice
43:53
Vyloučen hráč Dominik Skalický družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za špatné střídání.
42:06
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Michal Fidler, asistoval Martin Maršík (6:7).
39:27
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Freiberg, asistoval Daniel Moravec (5:7).
36:48
Vyloučen hráč Jiří Dostál družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za hra rukou.
33:35
Vlastní branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Michal Fidler (5:6).
32:52
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Jakub Brejcha z trestného střílení (5:5).
30:59
Vyloučen hráč Jan Kopecký družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:49
Vyloučen hráč Jan Jonáš družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:53
Mezi hráči to vře, abychom se brzy nedočkali bitky...
25:16
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Stránský, asistoval Jan Freiberg (4:5).
25:16
Všestary při hře 4 na 4 dokonávají neskutečný obrat!
24:37
Vyloučen hráč Michal Fidler družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:37
Vyloučen hráč Jan Hrdlička družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za hrubost.
22:18
Utkání nabírá na vyhrocenosti
21:05
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Martin Suchánek, asistoval Tomáš Merta (4:4).
21:05
Všestary neuvěřitelnou střelou z půlky vyrovnávají skóre!
20:31
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Martin Doležal, asistoval Jan Freiberg (4:3).
19:24
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Michael Voltr, asistoval Vít Svoboda (4:2).
19:24
Všestary chytrou tečí využívají přesilovku!
17:35
Vyloučen hráč Pavel Dostál družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:35
Nepřiměřený faul České Skalice, uvidíme jak si Všestary poradí s přesilovkou.
15:14
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Vít Svoboda, asistoval Daniel Moravec (4:1).
15:00
15:00
14:38
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Jiří Dostál, asistoval Jiří Hrabík (4:0).
11:44
Vyloučen hráč Martin Maršík družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
10:38
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Pavel Dostál, asistoval Jiří Dostál (3:0).
07:58
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Jan Kopecký, asistoval Dominik Skalický (2:0).
03:52
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Jan Kopecký, asistoval Michal Fidler (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Martin Suchánek, Tomáš Merta, Vít Svoboda, Daniel Moravec, Petr Kopecký