1:5
2:6
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší B - FbK Kostelec nad Orlicí 4:14
3. David Labík, 30. Miroslav Kábrt, 38. Miloslav Krýsl, 43. Miroslav Kábrt - 4. Adam Jiruška, 6. Jakub Rajnštajn, 7. Jan Johanovský, 16. Jan Johanovský, 19. Adam Jiruška, 25. Jan Johanovský, 26. Petr Černohorský, 28. Jakub Rajnštajn, 32. Adam Jiruška, 34. Adam Jiruška, 35. Jiří Janeček, 36. Adam Jiruška, 43. Pavel Houserek, 45. Adam Jiruška; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Veselý 5 - Tadeáš Kráľ 32; po třetinách: 1:3, 1:5, 2:6;
45:00
44:13
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Jakub Rajnštajn (4:14).
42:53
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil Miroslav Kábrt, asistoval Lenka Ondráčková (4:13).
42:20
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Pavel Houserek, asistoval Adam Jiruška (3:13).
37:32
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil Miloslav Krýsl, asistoval Lukáš Cejnar (3:12).
35:12
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Jiří Janeček (2:12).
34:43
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Jiří Janeček, asistoval Adam Jiruška (2:11).
33:38
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Pavel Houserek (2:10).
31:54
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Adam Jiruška, asistoval Jan Zahradníček (2:9).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil Miroslav Kábrt, asistoval Miloslav Krýsl (2:8).
27:40
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Jakub Rajnštajn, asistoval Vítězslav Chmelař (1:8).
25:56
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Petr Černohorský, asistoval Pavel Houserek (1:7).
24:24
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Jan Johanovský, asistoval David Janeček (1:6).
18:15
15:56
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Jan Johanovský, asistoval Jakub Rajnštajn (1:4).
15:00
15:00
12:33
Vyloučen hráč Denisa Kalousková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za sekání.
09:04
Vyloučen hráč Lukáš Jirásek družstva FbK Kostelec nad Orlicí na 2 minuty za špatné střídání.
06:21
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Jan Johanovský, asistoval Jiří Janeček (1:3).
05:23
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil Jakub Rajnštajn, asistoval Adam Jiruška (1:2).
03:23
02:50
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil David Labík, asistoval Miloslav Krýsl (1:0).