0:1
1:2
2:0
- : -
branky (asistence): 17:53 Jakub Rykr Šindelář (Filip Šveřepa), 37:09 Jan Brokeš (David Talacko), 43:28 Lukáš Hůlka (Filip Šveřepa)
branky (asistence): 02:48 František Donaj (Marek Šolc), 18:50 František Donaj, 20:38 František Donaj (Filip Adler)

1. FC Rokytnice v O.h. SUPY - Florbal Primátor Náchod C 3:3
18. Jakub Rykr Šindelář, 38. Jan Brokeš, 44. Lukáš Hůlka - 3. František Donaj, 19. František Donaj, 21. František Donaj; rozhodčí: Vojtěch Škvrna - Radek Hrdlička; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Miroslav Greguš 19 - Jan Mareš 18; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:0;
45:00
43:30
Timeout 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY
43:28
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Lukáš Hůlka, asistoval Filip Šveřepa (3:3).
37:09
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Jan Brokeš, asistoval David Talacko (2:3).
37:04
Vyloučen hráč Stanislav Donaj družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
20:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil František Donaj, asistoval Filip Adler (1:3).
18:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil František Donaj bez asistence (1:2).
17:53
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Jakub Rykr Šindelář, asistoval Filip Šveřepa (1:1).
15:00
15:00
02:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil František Donaj, asistoval Marek Šolc (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Škvrna a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod C: brankář: Jan Mareš; hráči v poli: Stanislav Donaj, Jindřich Donaj, František Donaj, Marek Šolc