0:1
0:1
3:0
- : -
branky (asistence): 39:04 Marek Šolc, 40:38 František Donaj, 44:54 Petr Čiháček (František Donaj)
branky (asistence): 11:18 Vít Miler (Petr Jiřička), 26:38 Petr Jiřička (Lukáš Kvaček)

Florbal Primátor Náchod C - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 3:2
40. Marek Šolc, 41. František Donaj, 45. Petr Čiháček - 12. Vít Miler, 27. Petr Jiřička; rozhodčí: Vojtěch Škvrna - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Květoslav Hájek 21 - Martin Kočí 15; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:0;
45:00
44:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Petr Čiháček, asistoval František Donaj (3:2).
44:15
Timeout TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
40:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil František Donaj bez asistence (2:2).
39:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Marek Šolc bez asistence (1:2).
33:28
Vyloučen hráč Jindřich Donaj družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Petr Jiřička, asistoval Lukáš Kvaček (0:2).
15:00
15:00
11:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Vít Miler, asistoval Petr Jiřička (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Škvrna a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod C: brankář: Květoslav Hájek; hráči v poli: Stanislav Donaj, Jindřich Donaj, Petr Čiháček, František Donaj, Marek Šolc