1:2
1:5
- : -

SK Spartak Slatiňany - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 3:10
3. Jakub Machač, 16. Michal Sotona, 35. Lukáš Pavlík - 5. Filip Špinka, 12. Jakub Tauer, 14. Tomáš Boštík, 25. Richard Vrátný, 27. Tomáš Boštík, 36. Marek Lamplot, 38. Marek Lamplot, 42. Filip Špinka, 43. Marek Lamplot, 45. David Mlejnek; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Jan Buhr; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Marek Pytlík 36, Martin Lelek 7 - Jan Kyselý 6, David Jiránek 10; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:5;
45:00
44:15
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil David Mlejnek, asistoval Tomáš Boštík (3:10).
42:05
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval René Hora (3:9).
41:25
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Filip Špinka, asistoval Tomáš Boštík (3:8).
37:35
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Daniel Novák (3:7).
37:35
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Lelek družstva SK Spartak Slatiňany
35:45
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Filip Lněnička (3:6).
34:55
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Lukáš Pavlík, asistoval Michal Vokatý (3:5).
30:00
30:00
27:44
Vyloučen hráč Pavel Krejsa družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:54
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Marek Lamplot (2:5).
26:05
Vyloučen hráč Michal Sotona družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:09
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Richard Vrátný, asistoval Marek Lamplot (2:4).
15:58
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona, asistoval Jakub Machač (2:3).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář David Jiránek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
15:00
15:00
13:46
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Richard Vrátný (1:3).
11:50
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jakub Tauer, asistoval Jan Jiráň (1:2).
04:40
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Filip Špinka, asistoval Marek Lamplot (1:1).
02:37
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jakub Machač, asistoval Patrik Bakeš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Jan Buhr.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL:
00:00
Line-up domácích SK Spartak Slatiňany: brankář: Marek Pytlík; hráči v poli: Michal Sotona, Michal Vokatý, Jakub Machač, Simon Opavský, Adam Bartoš