0:1
1:1
1:3
- : -
branky (asistence): 19:18 Petr Borovec (Tomáš Klesa), 24:07 Jakub Žolčák (Petr Borovec)
branky (asistence): 08:24 Jakub Zeman (David Šimůnek), 12:05 Jakub Zeman (Vít Halamíček), 26:15 Tomáš Pauček (Šimon Baumruk), 31:41 Vít Halamíček (David Halamíček), 35:44 Petr Tomeš (Šimon Baumruk)

SOKOL CHODOV - Sépiáci Panthers Praha D 2:5
20. Petr Borovec, 25. Jakub Žolčák - 9. Jakub Zeman, 13. Jakub Zeman, 27. Tomáš Pauček, 32. Vít Halamíček, 36. Petr Tomeš; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Ondřej Pomahač ? - Marek Máčala ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:3;
36:00
35:44
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Petr Tomeš, asistoval Šimon Baumruk (2:5).
31:41
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Vít Halamíček, asistoval David Halamíček (2:4).
28:55
Vyloučen hráč Šimon Baumruk družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za sekání.
26:15
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Tomáš Pauček, asistoval Šimon Baumruk (2:3).
24:07
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil Jakub Žolčák, asistoval Petr Borovec (2:2).
24:00
24:00
19:58
Vyloučen hráč Vít Halamíček družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:18
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil Petr Borovec, asistoval Tomáš Klesa (1:2).
12:05
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Jakub Zeman, asistoval Vít Halamíček (0:2).
12:00
12:00
08:24
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Jakub Zeman, asistoval David Šimůnek (0:1).
04:27
Vyloučen hráč Jan Papoušek družstva SOKOL CHODOV na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Sépiáci Panthers Praha D: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Dan Ježil, Šimon Baumruk, Jaroslav Ptáček, Tomáš Pauček, Petr Vobecký