1:1
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 03:41 Martin Šruma (Dominik Šebek), 15:19 Filip Novák, 30:46 Lukáš Schönauer, 41:49 Martin Šlehofer (Michal Malý)
branky (asistence): 07:06 Petr Janáček (Pavel Váňa), 22:10 Michal Kovář (Tomáš Weiss), 35:28 Pavel Váňa (Petr Janáček)

FBC DDM Kati Kadaň B - Florbal Teplice B 4:3
4. Martin Šruma, 16. Filip Novák, 31. Lukáš Schönauer, 42. Martin Šlehofer - 8. Petr Janáček, 23. Michal Kovář, 36. Pavel Váňa; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Jakub Majerčík 21 - Daniel Weiss 11; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:1;
45:00
43:55
Timeout FBC DDM Kati Kadaň B
43:55
Vyloučen hráč Michal Fučík družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za sekání.
43:16
Timeout Florbal Teplice B
41:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Martin Šlehofer, asistoval Michal Malý (4:3).
41:32
Vyloučen hráč Filip Novák družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za hrubost.
41:32
Vyloučen hráč Pavel Váňa družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za hrubost.
35:28
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Pavel Váňa, asistoval Petr Janáček (3:3).
32:17
Vyloučen hráč Dan Becher družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za hrubost.
30:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Lukáš Schönauer bez asistence (3:2).
30:00
30:00
22:10
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Michal Kovář, asistoval Tomáš Weiss (2:2).
15:19
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Filip Novák bez asistence (2:1).
15:00
15:00
11:38
Vyloučen hráč Martin Šruma družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za blokování hokejky.
09:40
Vyloučen hráč Lukáš Schönauer družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za sekání.
07:43
Vyloučen hráč Michal Kovář družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za sekání.
07:06
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Petr Janáček, asistoval Pavel Váňa (1:1).
03:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Martin Šruma, asistoval Dominik Šebek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice B:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň B: brankář: Jakub Majerčík; hráči v poli: Michal Malý, Lukáš Schönauer, Filip Novák, Martin Šruma, Michal Fučík