2:1
2:1
- : -
FBC Letka
branky (asistence): 01:58 Matěj Přindiš (Aleš Gobel), 07:40 Vojtěch Murín (Martin Tomek), 22:35 Maxim Grega (Vojtěch Murín), 23:52 Matěj Přindiš, 25:32 Marek Zabral (Vojtěch Murín), 32:16 Vojtěch Murín (Maxim Grega)
FBC Letka
branky (asistence): 03:00 Ondřej Ausficer (Martin Döhner), 04:24 Martin Döhner (Tobiáš Prasek), 12:11 Martin Döhner, 26:50 Ondřej Ausficer (Martin Döhner)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - FBC Letka 6:4
2. Matěj Přindiš, 8. Vojtěch Murín, 23. Maxim Grega, 24. Matěj Přindiš, 26. Marek Zabral, 33. Vojtěch Murín - 4. Ondřej Ausficer, 5. Martin Döhner, 13. Martin Döhner, 27. Ondřej Ausficer; rozhodčí: Vít Morkes - Lukáš Vaněk; vyloučení: 3 + Martin Tomek 5:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šimon Hadwiger ?, Martin Staněk ? - Dominik Malohlava ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:1;
36:00
33:51
Timeout FBC Letka
33:51
Vyloučen hráč Viktor Heiser družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
32:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Vojtěch Murín, asistoval Maxim Grega (6:4).
31:47
Vyloučen hráč Martin Döhner družstva FBC Letka na 2 minuty za hrubost.
30:05
Vyloučen hráč Ondřej Ausficer družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
28:28
Trestné střílení družstva FBC Letka neproměnil Matěj Janeček.
26:50
Branku družstva FBC Letka vstřelil Ondřej Ausficer, asistoval Martin Döhner (5:4).
25:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Marek Zabral, asistoval Vojtěch Murín (5:3).
24:00
24:00
23:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Matěj Přindiš bez asistence (4:3).
22:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Maxim Grega, asistoval Vojtěch Murín (3:3).
20:05
Vyloučen hráč Alexandr Josefus družstva FBC Letka na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:46
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Staněk družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
17:24
Vyloučen hráč Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 5 minut za hrubost.
12:11
Branku družstva FBC Letka vstřelil Martin Döhner bez asistence (2:3).
12:00
12:00
08:15
Vyloučen hráč Maxim Grega družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
07:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Vojtěch Murín, asistoval Martin Tomek (2:2).
07:22
06:32
TYČ PO STŘEELE PŘINDIŠE
05:00
Vyloučen hráč David Fojtík družstva FBC Letka na 2 minuty za bránění ve hře.
04:24
Branku družstva FBC Letka vstřelil Martin Döhner, asistoval Tobiáš Prasek (1:2).
03:00
01:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Matěj Přindiš, asistoval Aleš Gobel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Šimon Hadwiger; hráči v poli: Matěj Práger, Jan Lis, Filip Vančo, Aleš Gobel, Matěj Přindiš