2:3
1:1
0:1
- : -
branky (asistence): 03:27 Adéla Prašivková (Denisa Černošková), 09:39 Bára Kubečková, 23:00 Natálie Březinová (Veronika Franková)
branky (asistence): 03:38 Karin Kozová, 08:42 Ivana Holišová (Karin Kozová), 08:56 Veronika Hutníková (Kateřina Konvičková), 22:09 Karin Kozová, 30:03 Kateřina Zdarsová (Karin Kozová)

FBC Vikings Kopřivnice - SKP Nový Jičín - FBK Frenštát 3:5
4. Adéla Prašivková, 10. Bára Kubečková, 24. Natálie Březinová - 4. Karin Kozová, 9. Ivana Holišová, 9. Veronika Hutníková, 23. Karin Kozová, 31. Kateřina Zdarsová; rozhodčí: Vojtěch Cuberek - Martin Nováček; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Aneta Hromádková ? - Ivana Řezníčková ?; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:1;
36:00
30:03
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Kateřina Zdarsová, asistoval Karin Kozová (3:5).
25:59
Vyloučen hráč Veronika Franková družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:00
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Natálie Březinová, asistoval Veronika Franková (3:4).
22:09
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Karin Kozová bez asistence (2:4).
20:11
Vyloučen hráč Saskie Střelecká družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:20
Vyloučen hráč Adéla Machová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
09:39
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Bára Kubečková z trestného střílení (2:3).
09:16
Vyloučen hráč Jana Špirková družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za vysoká hokejka.
08:56
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Veronika Hutníková, asistoval Kateřina Konvičková (1:3).
08:42
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Ivana Holišová, asistoval Karin Kozová (1:2).
03:38
03:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adéla Prašivková, asistoval Denisa Černošková (1:0).
02:59
Vyloučen hráč Kateřina Jančová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cuberek a Martin Nováček.
00:00
00:00
Line-up hostů SKP Nový Jičín - FBK Frenštát: brankář: Ivana Řezníčková; hráči v poli: Lenka Sedláčková, Lenka Vahalíková, Karin Kozová, Kateřina Zdarsová, Veronika Hutníková
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Aneta Hromádková; hráči v poli: Adéla Prašivková, Barbora Krestová, Nikola Jančová, Bára Kubečková, Adéla Machová