1:1
0:2
- : -
branky (asistence): 23:42 Jiří Matušinský (Adam Juřina)
branky (asistence): 18:38 Jiří Ševčík (Tomáš Kratochvíl), 28:32 Jan Duškevič, 32:27 Tomáš Kratochvíl (Michal Prouza)

FBC ORCA KRNOV B - TJ Stará Ves n/O Vosy 1:3
24. Jiří Matušinský - 19. Jiří Ševčík, 29. Jan Duškevič, 33. Tomáš Kratochvíl; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Herel ? - Filip Trybulovský ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:2;
39:00
37:05
Timeout FBC ORCA KRNOV B
32:27
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Michal Prouza (1:3).
28:32
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Duškevič z trestného střílení (1:2).
26:00
26:00
23:42
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil Jiří Matušinský, asistoval Adam Juřina (1:1).
21:57
Vyloučen hráč Pavel Lednický družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za sekání.
20:43
Vyloučen hráč Jiří Planý družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za sekání.
18:38
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jiří Ševčík, asistoval Tomáš Kratochvíl (0:1).
13:00
13:00
05:37
Vyloučen hráč Tomáš Kratochvíl družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Stará Ves n/O Vosy: brankář: Filip Trybulovský; hráči v poli: Martin Prokeš, Jiří Ševčík, Petr Rogowski, Michal Prouza, Tomáš Kratochvíl