1:1
1:0
4:2
- : -
branky (asistence): 06:41 Tomáš Kratochvíl, 21:47 Radek Suchánek (vlastní branka), 26:08 Tomáš Kratochvíl, 26:28 Jan Duškevič, 36:27 Martin Kašovský (Pavel Lednický), 38:27 Vojtěch Hranický (Matěj Jančák)
branky (asistence): 12:11 Ondřej Šalbut (Petr Raček), 29:47 Radek Minarik (Petr Raček), 29:57 Petr Raček (Radek Minarik)

TJ Stará Ves n/O Vosy - 1. SC Bohumín´ 98 6:3
7. Tomáš Kratochvíl, 22. Radek Suchánek, 27. Tomáš Kratochvíl, 27. Jan Duškevič, 37. Martin Kašovský, 39. Vojtěch Hranický - 13. Ondřej Šalbut, 30. Radek Minarik, 30. Petr Raček; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Trybulovský ? - Jan Bracháček ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 4:2;
39:00
38:27
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Vojtěch Hranický, asistoval Matěj Jančák (6:3).
36:27
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Martin Kašovský, asistoval Pavel Lednický (5:3).
34:04
Timeout 1. SC Bohumín´ 98
29:57
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Petr Raček, asistoval Radek Minarik (4:3).
29:47
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Radek Minarik, asistoval Petr Raček (4:2).
26:28
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Duškevič z trestného střílení (4:1).
26:08
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Tomáš Kratochvíl bez asistence (3:1).
26:00
26:00
21:47
Vlastní branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Radek Suchánek (2:1).
13:00
13:00
12:11
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Ondřej Šalbut, asistoval Petr Raček (1:1).
11:11
Vyloučen hráč Vojtěch Hranický družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za sekání.
06:41
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Bohumín´ 98: brankář: Jan Bracháček; hráči v poli: Matěj Vyskočil, Adam Vladyka, Jan Dohnal, Petr Raček, Radek Minarik
00:00
Line-up domácích TJ Stará Ves n/O Vosy: brankář: Filip Trybulovský; hráči v poli: Martin Prokeš, Jiří Ševčík, Tomáš Kratochvíl, Filip Dadok, Otto Kubiš