- : -
branky (asistence): 23:59 Matyáš Polak (Kryštof Brzobohatý)
branky (asistence): 20:36 Jáchym Tuček (Nikolas Jataganzidis)

FBS Olomouc B - SK K2 Prostějov 1:1
24. Matyáš Polak - 21. Jáchym Tuček; rozhodčí: Aleš Horváth - Miroslav Bukovan; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Navrátil ? - Vojtěch Coufal ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:0;
36:00
34:48
Vyloučen hráč Vladimír Černohorský družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:41
Timeout SK K2 Prostějov
34:41
Vyloučen hráč Martin Stránský družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání.
31:32
Vyloučen hráč Adam Hurdálek družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:00
24:00
23:59
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Matyáš Polak, asistoval Kryštof Brzobohatý (1:1).
20:36
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jáchym Tuček, asistoval Nikolas Jataganzidis (0:1).
16:44
Prostějov se trápí se svým soupeřem a trenér hostů, Radek Pařenica, mění svou barvu na rudou.
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Horváth a Miroslav Bukovan.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Pavel Plíšek; hráči v poli: Adam Hurdálek, Adam Anděl, Jáchym Tuček, Marek Pařenica, Filip Zips