1:3
0:2
3:3
- : -
branky (asistence): 05:12 Daniel Chatrný (Matěj Přindiš), 29:24 Maxim Grega (Richard Pum), 32:46 David Slončík (Daniel Chatrný), 34:58 Daniel Chatrný (Maxim Grega)
branky (asistence): 00:21 Lukáš Michna (Jakub Küffer), 07:37 Jan David, 10:10 Robert Socha, 20:38 Robert Socha (Jan David), 21:23 Ondřej Holaň, 26:10 Jan David (Robert Socha), 31:34 Jakub Küffer, 33:24 René Libiger (Jan David)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FBC Vikings Kopřivnice 4:8
6. Daniel Chatrný, 30. Maxim Grega, 33. David Slončík, 35. Daniel Chatrný - 1. Lukáš Michna, 8. Jan David, 11. Robert Socha, 21. Robert Socha, 22. Ondřej Holaň, 27. Jan David, 32. Jakub Küffer, 34. René Libiger; rozhodčí: Ondřej Nowak - Jakub Palowski; vyloučení: 5:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Matěj Prašivka ?, Šimon Hadwiger ? - Lukáš Mikušek ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 3:3;
36:00
35:35
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
34:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Maxim Grega (4:8).
33:31
Vyloučen hráč Adam Hanzelka družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
33:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil René Libiger, asistoval Jan David (3:8).
32:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil David Slončík, asistoval Daniel Chatrný (3:7).
31:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Küffer bez asistence (2:7).
30:36
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
29:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Maxim Grega, asistoval Richard Pum (2:6).
26:50
Vyloučen hráč David Slončík družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
26:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan David, asistoval Robert Socha (1:6).
24:00
24:00
21:55
Vyloučen hráč Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
21:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň bez asistence (1:5).
20:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Jan David (1:4).
14:58
Vyloučen hráč Adam Mikoláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
13:45
Vyloučen hráč Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
13:31
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Hadwiger družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
12:00
12:00
10:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha bez asistence (1:3).
07:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan David bez asistence (1:2).
06:02
Vyloučen hráč Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
05:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Matěj Přindiš (1:1).
03:09
Vyloučen hráč Robert Socha družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
01:39
Vyloučen hráč Vojtěch Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
00:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna, asistoval Jakub Küffer (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Nowak a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jiří Jalůvka; hráči v poli: Lukáš Michna, Ondřej Holaň, Vojtěch Monsport, Ondřej Monsport, Vojtěch Frýdl
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Matěj Prašivka; hráči v poli: Tomáš Friedrich, Adam Mikoláš, Maxim Grega, Vojtěch Murín, Matěj Přindiš