0:2
3:3
0:0
- : -
branky (asistence): 15:30 Adam Jančařík (Jáchym Prošek), 22:06 Filip Frundl (Daniel Vodička), 22:40 Filip Frank (Jakub Stolz)
branky (asistence): 04:00 Matyáš Longauer, 11:21 Matěj Mudra (Viktor Osuský), 13:30 Štěpán Kaas, 15:40 David Štorch, 18:10 Matyáš Longauer (Dominik Kmoch)

FBŠ SLAVIA Plzeň B - Florbalová škola Plzeň 3:5
16. Adam Jančařík, 23. Filip Frundl, 23. Filip Frank - 5. Matyáš Longauer, 12. Matěj Mudra, 14. Štěpán Kaas, 16. David Štorch, 19. Matyáš Longauer; rozhodčí: Luděk Lejba - Filip Moravec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Matěj Trnka 19 - Martin Lenárt 16; po třetinách: 0:2, 3:3, 0:0;
36:00
32:23
Vyloučen hráč Filip Frundl družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
22:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Filip Frank, asistoval Jakub Stolz (3:5).
22:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Filip Frundl, asistoval Daniel Vodička (2:5).
18:10
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matyáš Longauer, asistoval Dominik Kmoch (1:5).
15:40
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil David Štorch bez asistence (1:4).
15:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Adam Jančařík, asistoval Jáchym Prošek (1:3).
13:30
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Štěpán Kaas bez asistence (0:3).
12:00
12:00
11:21
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matěj Mudra, asistoval Viktor Osuský (0:2).
04:00
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matyáš Longauer bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a Filip Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Matěj Trnka; hráči v poli: Filip Frank, Adam Jančařík, Jáchym Prošek, Vratislav Polívka, Tomáš Vacek