2:2
4:1
- : -

Florbal Slow Shoes Holešov - Bulldogs Brno B 6:5
19. Jiří Nedbal, 29. Jaroslav Valenta, 31. Tomáš Müller, 32. Zdeněk Černoch, 43. Michal Fridrich, 44. Michal Richter - 5. Jan Przeczek, 14. Jan Frydrych, 16. Marek Žagan, 26. Richard Šulc, 42. Marek Žagan; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Bohdan Bártek ? - Jakub Vizina ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 4:1;
45:00
43:15
Timeout Bulldogs Brno B
43:15
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Michal Richter, asistoval Václav Nuhlíček (6:5).
42:30
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Michal Fridrich, asistoval Václav Nuhlíček (5:5).
41:40
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marek Žagan, asistoval Libor Urbánek (4:5).
41:38
Vyloučen hráč Jaroslav Valenta družstva Florbal Slow Shoes Holešov na 2 minuty za sekání.
31:06
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Zdeněk Černoch, asistoval Václav Nuhlíček (4:4).
30:48
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller z trestného střílení (3:4).
30:00
30:00
28:08
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jaroslav Valenta, asistoval Petr Tkadlčík (2:4).
25:45
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Richard Šulc, asistoval Marek Feith (1:4).
20:57
Vyloučen hráč Michal Weiser družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za blokování hokejky.
18:49
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jiří Nedbal, asistoval Michal Richter (1:3).
15:22
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marek Žagan, asistoval Tomáš Staněk (0:3).
15:00
15:00
13:39
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Frydrych, asistoval Michal Weiser (0:2).
04:46
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Przeczek, asistoval Marek Feith (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno B: brankář: Jakub Vizina; hráči v poli: Richard Šulc, Jan Przeczek, Michal Weiser, Jan Frydrych, Marek Feith
00:00
Line-up domácích Florbal Slow Shoes Holešov: brankář: Bohdan Bártek; hráči v poli: Jaroslav Valenta, Tomáš Müller, Aleš Trněný, Petr Tkadlčík, Jiří Nedbal