0:4
0:2
- : -

TJ Slovan Havířov C - Z.F.K. Petrovice D 3:6
3. Matěj Smeták, 5. David Švrčina, 8. Matěj Smeták - 18. Radim Madecký, 19. Lukáš Rychlý, 20. Dominik Chvastek, 23. Dominik Chvastek, 29. Ondřej Gábzdyl, 36. Petr Štemon; rozhodčí: Bedřich Kopka - Marek Warmuž; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Chmiel ? - Miroslav Nowak ?, Pavel Široký ?; po třetinách: 3:0, 0:4, 0:2;
36:00
35:39
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Petr Štemon, asistoval Ondřej Gábzdyl (3:6).
28:39
Vyloučen hráč Jakub Mrózek družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
28:28
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Ondřej Gábzdyl bez asistence (3:5).
24:00
24:00
22:20
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Radim Madecký (3:4).
19:50
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Dominik Chvastek bez asistence (3:3).
18:56
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Lukáš Rychlý, asistoval Ondřej Gábzdyl (3:2).
17:54
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Radim Madecký, asistoval Dominik Chvastek (3:1).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Široký družstva Z.F.K. Petrovice D
12:00
12:00
07:02
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Matěj Smeták bez asistence (3:0).
04:50
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil David Švrčina, asistoval Matěj Smeták (2:0).
02:33
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Matěj Smeták, asistoval Jakub Mrózek (1:0).
01:34
Vyloučen hráč Petr Štemon družstva Z.F.K. Petrovice D na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bedřich Kopka a Marek Warmuž.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice D:
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov C: brankář: Daniel Chmiel; hráči v poli: Lukáš Rada, David Motloch, Martin Beliančín, Matěj Smeták, David Švrčina