2:2
1:1
- : -

TBC Horoměřice - FBC Žraloci Příbram 4:3
12. Zdeněk Sadílek, 17. Jitka Ludvíková, 24. Josef Němeček, 34. Filip Kozák - 18. Tomáš Čajan, 21. Tomáš Press, 32. Martin Petřík; rozhodčí: Filip Gaberdén - Jan Gross; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Král ? - Tomáš Řepík ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:1;
36:00
33:43
Timeout TBC Horoměřice
33:43
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Filip Kozák bez asistence (4:3).
33:43
Horoměřice opět vedou zásluhou branky v přesilové hře, ke které výrazně přispěl fatál jednoho z hráčů hostí.
33:03
Vyloučen hráč Tomáš Čajan družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za hra rukou.
31:44
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Martin Petřík, asistoval Tomáš Čajan (3:3).
31:44
A je srovnáno. Střela, kterou hostující hráč téměř přerazil horní konstrukci branky byla nechytatelná.
29:59
Horoměřice nyní hrají svou hru tak, abyudrželi výsledek.
24:24
Začala poslední třetina a nejspíš se můžeme těšit na zvyšující se tempo hry.
24:00
24:00
23:48
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Josef Němeček, asistoval Vojtěch Bludský (3:2).
23:48
Horoměřice opět vedou. První střelu ještě golman hostů chytil, na následnou dorážku už ale nedosáhl
20:13
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Tomáš Press, asistoval Martin Kalous (2:2).
20:13
A je vyrovnáno. Po špatném obrazu se míček dostal na rozběhlého útočnka, který ho však téměř netrefil. Brankař domacích si však vybral slabší chvilku a míček si do sítě sám srazil.
17:46
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Tomáš Čajan, asistoval Johan Králík (2:1).
17:46
Hosté si připisují první branku. Střela, která byla příčinou nárůstu skore, neměla žádné zvláštní parametry, avšak i přesto propadla do sítě.
16:13
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Jitka Ludvíková, asistoval Josef Němeček (2:0).
16:13
A je tu druhá branka Horoměřic, která padla po chytré střele domácí hráčky.
13:40
Největším nepřítelem obou celků je zatím povrch, míček se všelijak točí a zpracování tak nejsou optimální.
12:00
12:00
11:02
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Zdeněk Sadílek, asistoval Jiří Šutta (1:0).
11:02
A máme tu první branku!!! Hráč Horoměřič č. 22 nekompromisně pověsil střelu pod víko.
07:32
Střelba jednoho z příbramských beků z osy nyní neskončila brankou jen díky skvělému zákroku golmana domacích.
06:21
Oba golmani v předešlé minutě zlikvidovali pár nebezpečných pokusů, které měly golové parametry.
04:52
Tým Horoměřic má optickou převahu, opakovaně však naráží na skvělého golmana hostujícího celku.
03:42
Začátek zápasu z obou stran korespondoval s teplotou v hale, tedy dosti vlažný, nicméně hra už začíná nabírat na obrátkách