1:1
3:1
- : -

FBK Panthers Baník Ratíškovice - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 6:6
5. David Uhlík, 13. David Příkaský, 25. Tomáš Opluštil, 39. Lukáš Křižka, 41. Zdeněk Zemský, 44. Viktor Příkaský - 1. Kryštof Indruch, 2. Jakub Ondračka, 3. Milan Ducar, 15. Tomáš Večeřa, 30. Jan Hotárek, 37. Milan Ducar; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Grufík ? - Michal Bartoň ?; po třetinách: 2:4, 1:1, 3:1;
45:00
43:44
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil Viktor Příkaský bez asistence (6:6).
40:41
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil Zdeněk Zemský, asistoval Lukáš Křižka (5:6).
38:57
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil Lukáš Křižka, asistoval Jonáš Lekeš (4:6).
36:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Milan Ducar bez asistence (3:6).
30:12
Vyloučen hráč David Uhlík družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jan Hotárek, asistoval Michal Bartoň (3:5).
24:53
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil Tomáš Opluštil, asistoval Lukáš Křižka (3:4).
23:23
Vyloučen hráč Kryštof Indruch družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:40
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tomáš Večeřa, asistoval Milan Ducar (2:4).
12:59
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil David Příkaský z trestného střílení (2:3).
04:27
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil David Uhlík, asistoval Tomáš Opluštil (1:3).
02:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Milan Ducar, asistoval Kryštof Indruch (0:3).
01:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jakub Ondračka, asistoval Radoslav Vybíral (0:2).
00:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Tomáš Večeřa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB: brankář: Michal Bartoň; hráči v poli: Radoslav Vybíral, Marek Kasal, Tomáš Otépka, Tomáš Havelka, Jakub Ondračka