6:0
2:3
- : -

ŽSK Třemošnice - HAGA Pardubice B 9:5
3. Lukáš Horák, 20. Matěj Dvořáček, 25. Matěj Dvořáček, 26. Miloslav Klepač, 26. Miloslav Klepač, 27. Miloš Němec, 29. Miloslav Klepač, 35. Zdeněk Jelínek, 37. Miloš Němec - 11. Michal Ptáček, 14. Petr Papák, 36. Petr Papák, 40. Jiří Pulkrábek, 40. Lukáš Kment; rozhodčí: Vojtěch Typl - Daniel Ondráček; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Filip Wymer 31 - Patrik Mládek 30; po třetinách: 1:2, 6:0, 2:3;
45:00
39:41
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Lukáš Kment bez asistence (9:5).
39:07
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval David Sušil (9:4).
36:46
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Matěj Dvořáček (9:3).
35:05
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Petr Papák bez asistence (8:3).
34:42
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Zdeněk Jelínek, asistoval Miloš Němec (8:2).
30:00
30:00
29:25
Vyloučen hráč Vojtěch Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
28:39
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Matěj Dvořáček (7:2).
26:11
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Lukáš Horák (6:2).
25:24
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač bez asistence (5:2).
25:14
24:58
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Lukáš Horák (3:2).
19:39
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Vojtěch Petr (2:2).
16:32
Vyloučen hráč Lukáš Felgr družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:24
Vyloučen hráč Vojtěch Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
13:18
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Petr Papák, asistoval David Sušil (1:2).
13:10
11:15
Trestné střílení družstva HAGA Pardubice B neproměnil Jiří Pulkrábek.
10:37
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Michal Ptáček, asistoval Martin Halousek (1:1).
04:41
Vyloučen hráč Vojtěch Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za vražení zády.
02:20
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Matěj Dvořáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Typl a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice B:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Miloš Němec, Vojtěch Petr, Zdeněk Jelínek, Matěj Dvořáček, Miloslav Klepač