0:0
0:5
- : -
branky (asistence): 01:00 Jan Vaněk, 02:00 Jan Vaněk, 03:00 Martin Kozar
branky (asistence): 01:00 Šimon Gebauer (Jakub Lang), 02:00 Tomáš Sýkora (Libor Výmola), 03:00 Jakub Lang, 04:00 Martin Valentr, 26:10 Viktor Zatloukal, 29:01 Filip Leja (Libor Výmola), 29:24 Josef Černý (Tomáš Sýkora), 31:38 Martin Valentr (Viktor Zatloukal), 31:47 Šimon Gebauer (Viktor Zatloukal)

FBC "BARBARIENS" H. Životice - TJ Olympia Bruntál 3:9
2. Jan Vaněk, 3. Jan Vaněk, 4. Martin Kozar - 2. Šimon Gebauer, 3. Tomáš Sýkora, 4. Jakub Lang, 5. Martin Valentr, 27. Viktor Zatloukal, 30. Filip Leja, 30. Josef Černý, 32. Martin Valentr, 32. Šimon Gebauer; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radim Mikunda ? - Roman Skalický ?; po třetinách: 3:4, 0:0, 0:5;
36:00
31:47
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Šimon Gebauer, asistoval Viktor Zatloukal (3:9).
31:38
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Martin Valentr, asistoval Viktor Zatloukal (3:8).
29:24
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Josef Černý, asistoval Tomáš Sýkora (3:7).
29:01
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Filip Leja, asistoval Libor Výmola (3:6).
26:10
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal z trestného střílení (3:5).
24:00
24:00
17:00
Vyloučen hráč Martin Kozar družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za sekání.
15:00
Vyloučen hráč Jan Vaněk družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za sekání.
13:00
Vyloučen hráč Jan Lachký družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:00
Vyloučen hráč Viktor Zatloukal družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za sekání.
07:00
04:00
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Martin Valentr bez asistence (3:4).
03:00
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Martin Kozar bez asistence (3:3).
03:00
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang bez asistence (2:3).
02:00
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Jan Vaněk bez asistence (2:2).
02:00
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Libor Výmola (1:2).
01:00
01:00
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Šimon Gebauer, asistoval Jakub Lang (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Olympia Bruntál: brankář: Roman Skalický; hráči v poli: Jakub Lang, Josef Černý, Adam Buchtela, Tomáš Sýkora, Viktor Zatloukal