3:1
3:1
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - FBC Štíři Č. Budějovice 10:4
9. Jiří Štěpánek, 14. Martin Janeček, 16. Jakub Haša, 20. Pavel Malošík, 24. Michal Kundrata, 27. Jakub Haša, 37. Jakub Haša, 43. Michal Kundrata, 52. Michal Samohýl, 59. Michal Kundrata - 17. Michal Tibitancl, 19. Tomáš Hanák, 24. Radim Hrouzek, 57. Daniel Drobiš; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Vičánek 12 - Vojtěch Graman 15; po třetinách: 4:2, 3:1, 3:1;
60:00
Střely 5:5, celkově 25:16.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Josefa Divokého: Děkuji hráčům za zlepšený výkon oproti včerejšímu utkání. Opět se ukázalo, že pokud budeme dodržovat stanovené pokyny, tak můžeme mít zápas plně ve vlastní režii. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
komentář trenéra hostů Jana Králíka: velmi hektické utkání, které rozhodlo naše naivní bránění. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
59:59
Here we can call it a day.
59:16
Zdražil zůstal na místě a díky tomu zablokoval pokus jednoho z hostí.
58:54
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Pavel Malošík (10:4).
56:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Dominik Konopa (9:4).
54:10
Obranný pár Malošík-Pšenčík zatím docela funguje.
51:39
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl, asistoval Petr Kopčil (9:3).
51:39
Samohýl nedal Gramanovi šanci.
51:14
Kopčil si věřil na střelu, ale přítomnost tři soupeřů před sebou si nějak neuvědomil.
50:55
Hrtús se pěkně prokličkoval až k Gramanovi, nakonec ale vůbec nezakončil.
49:53
Zdražil dostal nabito, ale míček vůbec netrefil ideálně.
48:40
Fořt se na míčku pěkně udržel.
48:03
Vičánek teď vychytal Hanáka, ani nevěděl jak.
47:07
Jančíkovo zakončení prachbídné.
45:10
Drobiš tvrdě dohrál Štěpánka.
42:37
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Petr Pšenčík (8:3).
42:37
Pavučiny vymeteny.
42:19
Hraje se převážně u Vičánkovy svatyně, ale bez větších šancí hostí.
40:49
Zdražil nakonec zaběhl až za vlastní bránu tísněn dvěma, ale míček nakonec nějak odehrál, no.
40:00
40:00
Střely ve druhé 8:5 ve prospěch kočkovitých šelem.
40:00
39:22
Odstavit Kundratu se dnes Budějicím skutečně nedaří.
38:23
Špatného střídání domácích se pokoušel využít Drobiš, Hanák jeho rychlého rozehrání ale nevyužil.
37:50
Zdražil jen do Gramana.
36:49
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michal Kundrata (7:3).
36:49
Tak až teď.
36:33
Tradiční kombinace tentokrát nevyšla, Hašova náhra Kundratovi nenašla svůj cíl.
35:48
Hrtús potvrdil pověst paliče a po ťukecu s Jančíkem trefil golmana.
34:07
Kundratova další rána ztečována mimo.
33:25
Janeček z voleje jen do Gramana.
32:35
Špatné zpracování bylo teď k vidění na obou stranách.
31:31
Janeček centr křížem sice na hraně vysoké zpracoval, nakonec z toho ale nic nevytěžil.
30:20
Důrazná obrana domácích dělá hostům evidentně potíže.
27:43
Pšenčík dostal od Budějic namazáno, šancí ale pohrdl.
26:38
26:18
Hašovi sice konečný úmysl nevyšel, ale obhození soupeře pěkné.
23:57
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jakub Haša (5:3).
23:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radim Hrouzek bez asistence (4:3).
23:41
Hrouzek krásně vypíchl v oslabení a z dálky překvapil Vičánka.
22:57
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
22:57
Haša šel do šance v oslabení a následně si PP zahrají i Panteři.
20:56
Vyloučen hráč Jakub Zdražil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
20:56
Hanák se hnal do šance skrz obranu a víme, jak to končívá ..
20:12
Budějicím se nějak povedlo hned v úvodu zaspat v obraně, domácí ale situaci 3 na 2 zahodili.
20:00
20:00
Střely 12:6 pro Pantery.
20:00
19:53
Štěpánek v závěru ztratil míček při rozehře, pak to ale sám napravil.
19:17
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Malošík, asistoval Martin Janeček (4:2).
18:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Daniel Drobiš (3:2).
16:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Tibitancl, asistoval Tomáš Hanák (3:1).
16:34
Kořének si tu poseděl pěkné tři vteřiny.
16:31
Vyloučen hráč Michael Kořének družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:12
Haša zadovkou neúspěšně hledal někoho před bránou.
15:03
14:14
Vyloučen hráč Michal Tibitancl družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
13:46
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Michal Kundrata (2:0).
13:46
Dnešní druhý pas Kundraty na "Zlatou Helmu", tentokrát na Janečka.