1:1
2:2
- : -

FBC Vokovický Šavle - FbC Red Dragons Hořovice B 5:4
3. Martin Šustr, 6. Ondřej Krampera, 20. Lukáš Lhotský, 27. Lukáš Lhotský, 27. Jan Pernikář - 8. Milan Kršík, 22. Tomáš Joska, 29. Martin Mastný, 33. Lukáš Routa; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Miroslav Šteffl ? - Vladimír Čížek ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:2;
36:00
35:50
Ráczova zblokovaná střela otočky končí dnešní zápas.
35:05
Šavrda netančí s vlky, ale s Draky. Jeho pohyb mezi třemi soupeři ušetřil Šavlím pár sekund.
34:41
Timeout FbC Red Dragons Hořovice B
34:41
Hořovičtí si vzali oddechový čas. Radí se, jak překonat Matrix v podobě obrany Šavlí.
34:33
Závěrečný nápor Draků se zatím nekoná. První útočná akce končí jejich faulem.
33:37
Navíc se hraje na jejich polovině.
33:07
Na hřišti se objevila i troška grotesky na straně Hořovic. Není to úplně však to, co potřebují. Čas utíká.
32:26
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Lukáš Routa bez asistence (5:4).
32:26
Je zaděláno na drama! Routa schoval střelou za obránce a trefil se přesně ke vzdálenější tyči. Šteffl bez reakce.
30:40
Také Šustr odmítl být slavný, když trestuhodně zahodil šanci z hranice velkého brankoviště.
30:12
Lhotský odmítl hattrick. Sice dostal přihrávku na brankoviště, ale počkal si, až ho odzbrojí soupeř.
28:05
A komplikace je na světě. Po přihrávce na střed snižuje zcela osamocený Mastný.
28:02
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Martin Mastný, asistoval Ondřej Rácz (5:3).
27:25
Situaci ovšem komplikuje Šavrda, který zatáhl za záchrannou brzdu a dostává dvě minuty za blokování hole.
27:20
Vyloučen hráč Petr Šavrda družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za blokování hokejky.
26:55
Dvě trefy Šavlí přibližují pořadatelský tým k dalšímu vítězství.
26:44
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Jan Pernikář, asistoval Ondřej Krampera (5:2).
26:36
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Lukáš Lhotský, asistoval Petr Šavrda (4:2).
25:04
Lizec se dostal šikovně na střed hřiště. Jeho střela skončila však sražená v zámezí.
24:00
24:00
23:22
Hořovice začínají zvyšovat obrátky. Poslední Ráczova střela nad zemí skončila ale na Štefflovi.
21:47
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Tomáš Joska, asistoval Martin Mastný (3:2).
21:47
Hořovice se vrací do zápasu. Košťálek našel Mastného, aniž by o tom věděl. Ten poslal míček za sebe a Joska nekompromisně propálil vše, co mu stálo v cestě včetně gólmana.
21:13
V hale se začíná pomalu uklízet. Někteří hráči už končí za mantinely.
19:43
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Lukáš Lhotský, asistoval Josef Kurka (3:1).
19:43
Košťálkova hra rukou byla potrestána nejlepším možným způsobem. Vokovičtí předvedli krásnou kombinaci na jeden dotek, kterou by ocenila rozhodně i Česká televize. Být to v hokeji, tak máme jednoznačného aspiranta na nominaci do Zlaté helmy.
19:39
Vyloučen hráč Jan Košťálek družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za hra rukou.
18:15
Joska si zaběhl za obranu a dostal přihrávku, kterou by nepohrdli ani v americkém fotbale. Jeho lišácké přehození skončilo však až za mantinelem.
17:20
V prostřední části se hra výrazně zklidnila a je daleko plynulejší.
15:20
Krampera podstoupil tvrdší střet. Zastavil ho důrazný hvizd píšťalky.
14:13
Skrytá střela Perníkáře končí vedle.
13:20
Elegantní otočka Kurky skončila na holi soupeře.
12:16
Hořovice jsou kompletní. Ke zkrocení Draků zatím nedošlo, nicméně návod jak je vycvičit, by tu byl.
12:00
12:00
11:50
Lhotský ukázkově předvedl, jak se zahazuje přečíslení dvou proti jednomu a nechal vyniknout soupeřova beka.
11:01
Sympatická přízemní střela Šavrdy od mantinelu byla zatím jediným světlým okamžikem v přesilovce Šavlí.
10:16
Vyloučen hráč Ondřej Rácz družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za sekání.
10:16
Rácz se zřejmě rád dívá na dřevorubecké sporty. Jeho sekera byla výstavní a dostává za ní ohodnocení v podobě dvou trestných minut.
08:40
Šustr se pokoušel projít sám mezi dvěma protivníky, nicméně narazil. Nejenže míček ztratil, posléze se ocitl i na zemi.
07:15
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Milan Kršík, asistoval Ondřej Horký (2:1).
07:15
Horký jasně ukázal, že zimní sezona se pomalu blíží a mezi protihráči si udělal luxusní slalom, nicméně do cíle nedojel. Jeho práci však dokonal Kršík a dorazil odražený míček.
05:28
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Ondřej Krampera, asistoval Vladimír Oliva (2:0).
05:28
Zaváhání zálohy Hořovic je stojí další gól v jejich brance. Chyby v rozehrávce využil Krampera s Olivou a navyšují vedení Šavlí.
04:30
Joska si poradil s nedbale padajícím lobem Šavlí, nicméně Hořovičtí jeho elegantního zpracování nevyužili a míček končí na připraveném Štefflovi.
02:45
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Martin Šustr, asistoval Josef Kurka (1:0).
02:45
Z ojedinělé akce se prosazují "domácí", kdy Šustr využil přiklepnutí Kurky a střelou pod břevno nedal hořovickému brankáři šanci.
01:50
Málem přišla životní střela Routy, při které spíše ohrozil sám sebe než gólmana. Míček skončil na zadním mantinelu.
01:05
Hořovice mají ze začátku více ze hry a nepouští soupeře moc k míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice B:
00:00
Line-up domácích FBC Vokovický Šavle: brankář: Miroslav Šteffl; hráči v poli: Josef Kurka, Lukáš Lhotský, Petr Šavrda, Martin Šustr, Jiří Kotáb