2:2
0:3
1:2
- : -
branky (asistence): 10:32 Petr Janáček (Michal Kovář), 14:51 Pavel Váňa (Michal Kovář), 33:31 Petr Janáček (Pavel Váňa)
branky (asistence): 03:01 Ljubislav Djuranovič (Josef Libecajt), 08:21 Petr Řeháček (Marek Pohl), 19:16 Ljubislav Djuranovič (Petr Vlášek), 22:16 Ljubislav Djuranovič (Petr Vlášek), 23:31 Marek Pohl (Josef Libecajt), 36:17 Marek Pohl (Petr Řeháček), 38:41 Roman Miškolci (Josef Libecajt)

Florbal Teplice B - Sportovní klub Fbc Most 3:7
11. Petr Janáček, 15. Pavel Váňa, 34. Petr Janáček - 4. Ljubislav Djuranovič, 9. Petr Řeháček, 20. Ljubislav Djuranovič, 23. Ljubislav Djuranovič, 24. Marek Pohl, 37. Marek Pohl, 39. Roman Miškolci; rozhodčí: Lukáš Čech - Jan Vacín; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Topš ? - Lukáš Lenko 9, Lukáš Tokár 1; po třetinách: 2:2, 0:3, 1:2;
40:00
Vyloučen hráč Marek Pohl družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za sekání.
38:41
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Roman Miškolci, asistoval Josef Libecajt (3:7).
38:39
Vyloučen hráč Tomáš Weiss družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za sekání.
36:17
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Marek Pohl, asistoval Petr Řeháček (3:6).
33:31
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Petr Janáček, asistoval Pavel Váňa (3:5).
30:00
30:00
23:31
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Marek Pohl, asistoval Josef Libecajt (2:5).
23:29
Vyloučen hráč Lukáš Tittel družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za blokování hokejky.
22:16
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Ljubislav Djuranovič, asistoval Petr Vlášek (2:4).
21:43
Vyloučen hráč Tomáš Langer družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za sekání.
19:16
15:00
15:00
14:51
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Pavel Váňa, asistoval Michal Kovář (2:2).
10:32
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Petr Janáček, asistoval Michal Kovář (1:2).
08:21
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Petr Řeháček, asistoval Marek Pohl (0:2).
03:01
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Ljubislav Djuranovič, asistoval Josef Libecajt (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Jan Vacín.
00:00
00:00
Line-up hostů Sportovní klub Fbc Most:
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice B: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Pavel Váňa, Lukáš Tittel, Tomáš Langer, Petr Janáček, Patrik Hanauer