7:2
9:3
- : -

Sokol Pardubice Excellent E - FBC Respect Jiskra Heř. Městec 19:6
8. Dominik Nikolas Chmelař, 15. Jakub Efler, 15. Filip Libánský, 16. Dominik Nikolas Chmelař, 17. Jan Panna, 18. Milan Růžička, 23. Jan Panna, 26. Radek Šindelář, 29. Jakub Efler, 30. Dominik Nikolas Chmelař, 33. Radek Šindelář, 36. Dominik Nikolas Chmelař, 37. Jan Panna, 37. Jan Panna, 39. Matěj Procházka, 40. Milan Randa, 42. Filip Libánský, 44. Dominik Nikolas Chmelař, 45. Radek Šindelář - 7. Vojtěch Jodas, 26. Martin Hrdý, 29. Martin Hrdý, 32. Vojtěch Jodas, 41. Jaroslav Hemmr, 44. Štěpán Vrána; rozhodčí: Daniel Jireček - Daniel Suchý; vyloučení: 0 + Lukáš Pilný 5:3; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Jiránek 23 - Martin Hájek 21; po třetinách: 3:1, 7:2, 9:3;
45:00
44:35
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Radek Šindelář bez asistence (19:6).
44:29
Vyloučen hráč Lukáš Pilný družstva Sokol Pardubice Excellent E na 5 minut za hrubost.
43:55
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Dominik Nikolas Chmelař, asistoval Jan Panna (18:6).
43:03
Branku družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec vstřelil Štěpán Vrána, asistoval Vojtěch Kopecký (17:6).
41:52
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Filip Libánský, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (17:5).
40:04
Branku družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec vstřelil Jaroslav Hemmr bez asistence (16:5).
39:04
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Milan Randa, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (16:4).
38:25
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Matěj Procházka, asistoval Radek Šindelář (15:4).
37:34
Vyloučen hráč Štěpán Vrána družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec na 2 minuty za sekání.
36:55
Timeout FBC Respect Jiskra Heř. Městec
36:55
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Jan Panna, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (14:4).
36:37
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Jan Panna, asistoval Lukáš Pilný (13:4).
35:00
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Dominik Nikolas Chmelař, asistoval Milan Randa (12:4).
32:50
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Radek Šindelář, asistoval Milan Růžička (11:4).
31:48
Branku družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec vstřelil Vojtěch Jodas, asistoval Vojtěch Kopecký (10:4).
31:48
Nadílka pro diváky pokračuje.
30:01
Hlásíme se z komentátorského stanoviště s úvodní střelou domácích.
30:00
30:00
29:59
Tato třetina byla úrodná na góly. Všem u onlinu bych doporučil vydat se do haly alepsoň na poslední třetinu.Poměr střel 16:8.
29:42
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Dominik Nikolas Chmelař, asistoval Milan Růžička (10:3).
28:43
Branku družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec vstřelil Martin Hrdý, asistoval Petr Neruda (9:3).
28:43
A další, to se snad nedá ani vymyslet. a to ještě nejsme na konci.
28:24
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Jakub Efler, asistoval Lukáš Pilný (9:2).
28:24
Je zde změna skóre.
26:26
Vyloučen hráč Martin Hrdý družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:50
25:50
Každý fanoušek si tento zápas musí užívat, padají góly jak na běžícím pásu.
25:26
Pardubice si zahrají přesilovou hru.
25:10
25:10
Heřmaňák skóruje.
25:04
Chvílemi to zde vypadá jak na střelnici.
23:07
Gólman domácích nezůstává pozadu.
22:21
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Jan Panna, asistoval Filip Libánský (7:1).
22:21
Hráč Sokolu se dostal k dorážce a zvyšuje.
20:46
Musíme zmínit, že gólman hostů předvádí neuvěřitelné zákroky a dle zjištěných informací je to hráč z pole. Opravdu neuvěřitelné.
18:30
Viděli jsme zatím krásných 7 gólů, toto utkání je pro diváky velmi atraktivní.
17:23
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Milan Růžička, asistoval Jakub Efler (6:1).
17:23
Třetí střela domácích našla skulinku mezi nohama gólmana. Pardubice začínají plnit svou roli favorita.
16:15
16:15
Ani jsme se neusadili a je tu hned dvojnásobná změna skóre.
15:47
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Dominik Nikolas Chmelař, asistoval Filip Libánský (4:1).
15:00
15:00
14:59
Poměr střel je jednoduchý 10:10
14:57
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Filip Libánský, asistoval Jan Maier (3:1).
14:57
A druhý gól do šatny.
14:21
Branku družstva Sokol Pardubice Excellent E vstřelil Jakub Efler, asistoval Radek Šindelář (2:1).
14:21
Gól v přesilové hře. Nejhorší je dostat gól do šatny.
13:40
V oslabení mohli hosté skórovat, ale brankář změnu skóre nepřipustil.
12:54
Vyloučen hráč Štěpán Vrána družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:54
A je tu první vyloučení tohoto zápasu. Přesilová hra pro domácí.
10:50
Již druhá nebezpečná střela hostů z úhlu.
07:14
07:14
Vedení dlouho nevydrželo a je srovnáno. Jedeme od začátku.
06:29
Branku družstva FBC Respect Jiskra Heř. Městec vstřelil Vojtěch Jodas, asistoval Vojtěch Kotora (0:1).
06:29
Po chybě v obraně otevírá skóre zápasu známý Městecký střelec Jodas.
06:00
Ouuu zvoní tyč branky hostů.
05:37
Brejk hostů nevyužit.
04:20
Při brejku domácích míček proskákal až za brankáře, kde se zatavil o tyčku a skočil brankářovi do náruče.
04:00
Hosté se snaží....Prostě snaží.
02:45
Střelecká nálada neupadá. Snad dnes bude bohatá nadílka pro diváky.
01:11
Heřmanův Městec začal ve velkém stylu.Během minuty poslal na soupeřovu branku tři střely.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Respect Jiskra Heř. Městec:
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice Excellent E:
00:00
Pěkné brzké odpoledne. Jsme tu opět s Vámi, abychom se podělili o radosti a strasti z tohoto utkání.