0:1
1:5
- : -

FBC TJ Draci Lanškroun - FTC Vysoké Mýto 4:7
4. Dominik Morávek, 7. Ondřej Pokorný, 12. Matěj Parent, 34. Pavel Kadrnožka - 9. Jan Vlček, 29. Vojtěch Novák, 34. Jan Novák, 39. Jan Novák, 44. Ondřej Hájek, 44. Vojtěch Novák, 45. Vojtěch Novák; rozhodčí: Martin Halousek - František Košňar; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Matěj Maršík 28 - Tomáš Vopršálek 21; po třetinách: 3:1, 0:1, 1:5;
45:00
44:59
Mýto předvedlo závěr hodný FTC a vítězí.
44:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Radim Filip (4:7).
44:20
Honza Novák v dobré šanci, ale trajektorie střely vedla mimo branku.
43:47
Tyč zvoní i na druhé straně.
43:09
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák bez asistence (4:6).
43:09
A další, tentokrát Vojta Novák.
43:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Hájek, asistoval Jan Novák (4:5).
43:03
A máme tu gól od Ondry Hájka.
42:24
Blíží se nám konec utkání a s ubývajícím časem atmosféra houstne.
41:40
Zvoní tyč! Hájek dostal přihrávku od Nováka, ale byl až moc přesný.
40:40
Mýto tlačí, ale řada nepřesností je dělí od gólu.
39:10
Zmatený šebetka chtěl Lanškrounu dopřát přesilovku, když však dorazil na trestnou lavici, byl odeslán zpět na hřiště, jelikož se žádného faulu na 2 minuty nedopustil.
38:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák, asistoval Tomáš Vopršálek (4:4).
38:53
Honza Novák z Vysokého Mýta předvedl individuální akci, která končí gólem.
35:54
Máme tu úžasnou atmosféru především díky perfektnímu výkonu Lukáše Matějky u DJ pultu.
35:22
Tomu co teď předvedl Vojta Novák se nedá nic jiného než zatleskat, nýbrž gólem tato individuální akce nekončí.
33:55
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Pavel Kadrnožka bez asistence (4:3).
33:55
Střela do levého horního rohu branky a gól.
33:51
Vyloučen hráč Jan Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
33:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák, asistoval Vojtěch Novák (3:3).
33:31
A dočkali jsme se.
33:21
Vyloučen hráč David Chládek družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání.
33:01
Vojta Novák vybojoval přesilovku pro Mýto, tak doufejme, že se dočkáme trochu tvořivosti.
31:27
Hráč Mýta nahodil míček na branku a obránce Lanškrounu si málem míček sám srazil do brány.
30:20
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
30:20
Lanškroun si zahraje další přesilovku.
30:00
30:00
29:00
Mýto mohlo vyrovnat v přečíslaní 2 na 1, ale nabíhající hráč zvolil naprosto špatné naběhnutí a tak donutil spoluhráče k beznadějné střele z úhlu.
28:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Vojtěch Mikuláš Mann (3:2).
28:00
Neskutečná střela od Vojty Nováka končí v brance.
25:00
Hráč Lanškrouna mohl nahrávat před prázdnou branku, ale raději zvolil střelu do rohu.
23:54
Vyloučen hráč Jakub Poláček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
23:54
Tuto přesilovku bych nazval festivalem bezradnosti a Lanškroun z toho těží vyloučením hráče Mýta.
22:09
Vyloučen hráč Tomáš Bureš družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:22
Mýto sice má tlak, ale hráči nejsou schopni tefit zařízení.
19:23
Konečně se v přesilovce Mýta dočkáváme smysluplné nahrávky na Honzu Nováka, ale jeho střela byla zblokována.
17:34
Vyloučen hráč Dominik Morávek družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:02
Honza Novák z Mýta natáhl k střele, která končí vysoko nad brankou.
15:00
15:00
Pokud Mýto chce něco s výsledkem udělat, musí především zlepšit rozehru a přístup k hráčům v obraně.
15:00
14:13
Opět hrubá chyba v obraně Mýta, ale Lanškroun přestřelil.
13:22
Krásná střela hráče Vysokého Mýta Vojty Nováka.
12:26
Vysoké Mýto doplácí na hrubé chyby v obraně, ale Vopršálek střely likviduje.
11:09
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Matěj Parent, asistoval Dominik Morávek (3:1).
11:09
Obránce Vysokého Mýta nevyužil možnost ke střele a Lanškroun z protiútoku skóruje.
08:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Vlček, asistoval Vojtěch Novák (2:1).
08:06
Dokonalou přihrávku od Vojty Nováka zužitkoval velice technickou střelou Honza Vlček.
06:25
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Ondřej Pokorný, asistoval Matěj Parent (2:0).
06:25
Lanškroun využil díru v obraně Vysokého Mýta.
05:39
Nečekaná střela Lanškrouna, ale výborný zákrok Vopršálka.
04:59
Relativně slušně zahraná standartka Mýta, ale míček v síti neskončil.
04:54
Vojta Novák právě nastřelil tyč.
03:51
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Dominik Morávek, asistoval Vít Šembera (1:0).
03:00
Sledujeme velice dravý florbal na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a František Košňar.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Vojtěch Novák, Ondřej Stoklasa, Lukáš Wich, Jan Novák, Jakub Poláček
00:00
Line-up domácích FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Matěj Maršík; hráči v poli: Pavel Kadrnožka, Tomáš Bureš, Matěj Parent, Dominik Morávek, David Chládek