1:2
2:2
1:1
- : -
branky (asistence): 18:58 Rostislav Gattnar (Daniel Sekula), 28:00 Lukáš Herblich (Matěj Kapec), 36:12 Rostislav Gattnar (Daniel Sekula), 41:36 Matouš Zita (Jakub Koch)
branky (asistence): 06:07 Filip Kučera (Daniel Goll), 07:08 Radovan Kohút (Daniel Martínek), 31:38 Daniel Martínek (Daniel Goll), 34:05 Zdeněk Vyhnánek, 48:26 Vojtěch Hejduk (Filip Hložek)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Technology Florbal MB 4:5
19. Rostislav Gattnar, 29. Lukáš Herblich, 37. Rostislav Gattnar, 42. Matouš Zita - 7. Filip Kučera, 8. Radovan Kohút, 32. Daniel Martínek, 35. Zdeněk Vyhnánek, 49. Vojtěch Hejduk; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Patrik Plevák 33 - Marek Macík 51; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:1;
60:00
Střely ve 3. třetině 18:15, Celkem 55:38
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 10 Choma, Mladá Boleslav - 29 Macík
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Sladkého: Z 30 poctivě vypracovaných gólových šancí dát pouze čtyři branky, to je málo. Necháváme na hřišti ležet 3 body a jdeme domů, škoda.
60:00
Vyjádření trenéra hostí, Martina Šáchy: Zápas, který se musel divákům líbit. Náš tým bych dnes pochválil především za to, jak k zápasu přistoupil. Byly pasáže v kterých nás soupeř přehrával, ale díky poctivé obraně a nasazení jsme je zvládli, nebo nás zachránil dnes výborně chytající Macík. Děkuji soupeři za kvalitní zápas.
60:00
59:40
Hosté v útočném pásmu
59:24
A to ani napodruhé..
58:56
Zkoušeli to na střed na Kocha ale nevyšlo to podle představ.
51:23
Vyloučen hráč Matouš Zita družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
51:23
Zita dnes podruhé za katrem.
50:14
Sidunov vystihl rozehrávku Boleslavi ale akce nakonec gólem neskončila.
48:26
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Filip Hložek (4:5).
48:26
Nositelé slavných příjmení se postarali o šťastný vedoucí gól hostí. Ten, co nazpíval Holky z naší školky přihrával a střelec Pardubic a Colorada skóroval..
47:12
A to bylo z početní výhody domácích vše.
46:42
Herblichův plachťák pak skončil mimo
45:34
Malinovo dělo skončilo na boleslavských hradbách
44:54
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
42:48
Vyhnálek se dostal do šance ale trefil stejnou část břevna jako v první třetině.
41:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matouš Zita, asistoval Jakub Koch (4:4).
41:36
Zita se střelou zblízka na zadní tyč konečně prosazuje.
39:59
A je tu konec druhého dílu této třídílné ságy.
36:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Daniel Sekula (3:4).
36:12
Na souhru Sekuly s Gattnarem už ale stačit nemohl..
35:22
Trojice Choma, Zita, Hanzlík , teď zatlačila hosty skoro až za manťák ale Macík i teď se štěstím a s pomocí obrany odolal.
34:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek bez asistence (2:4).
34:05
Totálně chaotickou pasáž hry uzavřel Vyhnálek povedeným bekhendem přes Pleváka
31:38
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek, asistoval Daniel Goll (2:3).
31:38
Martínek z dálky trefil přesně na zadní tyč.
30:24
Domácí v tlaku ale i Bolka sem tam zahrozí.
29:29
V podstatě to už bylo 3:2 ale Hanzlík nevím jak nedal.
28:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Matěj Kapec (2:2).
28:00
Kapec rozehrál na Herblicha a ten nadvakrát propálil barikádu před Macíkem.
26:55
Tomáš Sladký žene svým jetým hlasem, který si vyřval už dopoledne na zápasech Mustangu, své koně střídat
24:42
Na druhé straně promáchl Sobotka. Je to dnes již jeho druhý strike,
23:11
Herblichova dorážka ze vzduchu gólem neskončila.
22:26
Sidunov podivuhodně minul.
21:38
Ze startu zběsilé tempo nahoru a dolů, teda zleva doprava a nazpět.
20:01
A jsme opět zde s pokračováním nervydrásajícího florbalového thrilleru. Domácí nebo hosté? Modří nebo černí? Vítky nebo Bolka? Uvidíme v následujících minutách..
18:58
Gattnar se zorientoval na středu a ukázkovým teploměrem snižuje.
17:54
Vojáček neusměrnil do sítě pas Ladembergera ani střelu Sekuly
16:53
Vítkovice tlak Bolky přežily a v závěru oslabení sami zahrozily.
14:38
Vyloučen hráč Matouš Zita družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
13:55
Na druhé straně šance hostí.
12:47
Besta pálí do Macíka
12:05
Vojáček trefuje branku pouze z boku, Zita následně vůbec.
10:25
Pak domácím ovšem zdrhnul Vyhnánek a nastřelil břevno!
09:02
Vítkovice a jejich Tiki-Taka
07:08
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radovan Kohút, asistoval Daniel Martínek (0:2).
07:08
Domácí teď solidně zachrápali na středu i křídle a Kohút pak neměl problém zblízka překonat Pleváka.
06:07
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Daniel Goll (0:1).
06:07
Kučera uklidil do kasy kros Golla přes šířku hřiště.
05:11
Plevák se dobře postavil střele Sobotky.
04:06
A Macík poté vyrazil i dva pokusy Herblicha.
02:39
Gattnar se z levasa procpal do zakončení ale gólman Bolky situaci zvládl.
00:37
Utkání začalo jedním námazem na každé straně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Martínek, Daniel Goll, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Filip Kučera
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Patrik Plevák; hráči v poli: Daniel Lademberger, Daniel Sekula, Rostislav Gattnar, Jan Vojáček, Ondřej Sidunov
00:00
Dobrý den. Vítáme Vás u sledování online přenosu ze Sportovní haly Sareza v Ostravě, která byla dějištěm takových legendárních zápasů, jako byly nesčetné finálové série mezi FBC a Tatranem nebo třeba duelu Pivingu s Frenštátem před třemi týdny. Dnes se zde utkají junioři Vítkovic a Mladé Boleslavi.