3:2
2:2
2:2
- : -
branky (asistence): 07:50 Dominik Janda (Jaroslav Verner), 13:14 Jakub Boček (Jakub Hromada), 19:03 Jakub Hromada (Matěj Boček), 24:24 Štěpán Čejka (Jakub Boček), 37:40 Matouš Burian, 51:27 Jakub Hromada (Adam Bouček), 59:43 Jakub Hromada (Jakub Boček)
branky (asistence): 12:08 Matěj Havlas (Šimon Fišer), 13:45 Daniel Pfeifer (vlastní branka), 29:53 Ondřej Papoušek (Dominik Horák), 34:13 Tomáš Navrátil (Vít Janda), 47:07 Bohumil Piskáček (Ondřej Papoušek), 52:11 Vít Janda (Tomáš Navrátil)

BLACK ANGELS - PSN Tatran Střešovice 7:6
8. Dominik Janda, 14. Jakub Boček, 20. Jakub Hromada, 25. Štěpán Čejka, 38. Matouš Burian, 52. Jakub Hromada, 60. Jakub Hromada - 13. Matěj Havlas, 14. Daniel Pfeifer, 30. Ondřej Papoušek, 35. Tomáš Navrátil, 48. Bohumil Piskáček, 53. Vít Janda; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 20 - Lukáš Kříž 23; po třetinách: 3:2, 2:2, 2:2;
60:00
Střely po 3. třetině BA 9 Tatran 11
60:00
Komentář trenéra domácích pana Zalubila: Až na dnešní sváteční zápas jsme se konečně dočkali kvalitního utkání. Zápas jsme si zbytečně zdramatizovali sami ve druhé třetině, kde jsme měli Tatran na lopatě. Jsem ale rád, že všechny body zůstávají doma. Děkuji všem a jsem rád, že jsme konečně dokázali udržet koncentraci po celý zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Menharta: Utkání ve výborném tempu a nasazení z obou stran. Oproti včerejšku jsme se rapidně zlepšili. Bohužel nás dnes opět srazili individuální chyby. Doufám, že se z toho poučíme.
60:00
59:43
Timeout PSN Tatran Střešovice
59:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Boček (7:6).
52:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vít Janda, asistoval Tomáš Navrátil (6:6).
51:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Adam Bouček (6:5).
51:27
Skvěle to vyrešili Bouček s Hromadou a druhý jmenovaný davá vedoucí branku
50:52
Vyloučen hráč Štěpán Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
50:52
Vyloučen hráč Dominik Horák družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
49:27
Jandův únik skvěle pokryl Pfeifer
48:34
Břevno po střele Buriana
47:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Bohumil Piskáček, asistoval Ondřej Papoušek (5:5).
47:07
Piskáček si teď z domácí obrany udělal legraci a vyrovnává
46:52
Tlak BA
43:41
Vypadá to, že si Tatran do brány místo Kříže nabrnknul samotného Haška, protože Kříž tasí vynikající zákrok za zákrokem
37:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian bez asistence (5:4).
34:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Vít Janda (4:4).
34:13
Přihrávka na střed od Jandy na Navrátila a ten to tam se štěstím procpal po zemi k levé tyči
32:48
Vyloučen hráč Marek Hausmann družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:53
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Dominik Horák (4:3).
24:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Jakub Boček (4:2).
24:24
Parádní vikýř Čejky a BA odskakují na rozdíl dvou branek
23:51
Bočkův cross na Hromadu byl parádní bohužel se to,ale nedá říct o Hromadově střele
23:09
Přihrávka Čejky na střed na Buriana ten, ale míjí míček
22:38
Vyloučen hráč Petr Husťák družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.