3:2
2:2
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 05:09 Petr Tlapa (Matyáš Velc), 21:23 Martin Remeš (Jan Kolář), 35:49 Martin Remeš (Jan Kolář), 37:06 Daniel Riley (Daniel Richtr), 44:39 Ondřej Hurt (Daniel Šterbák), 56:52 Matěj Čermák (Matyáš Velc)
FBC Liberec
branky (asistence): 01:44 Šimon Stránský (Martin Čermák), 07:13 Vladimír Trčka, 07:24 Šimon Stránský (Martin Čermák), 16:16 Tomáš Martin Matušů, 31:25 Vladimír Trčka, 35:41 Vladimír Trčka (Tomáš Pšenička), 43:14 Tomáš Pšenička (Vladimír Trčka), 56:44 Jakub Jaroš (Šimon Stránský)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC Liberec 6:8
6. Petr Tlapa, 22. Martin Remeš, 36. Martin Remeš, 38. Daniel Riley, 45. Ondřej Hurt, 57. Matěj Čermák - 2. Šimon Stránský, 8. Vladimír Trčka, 8. Šimon Stránský, 17. Tomáš Martin Matušů, 32. Vladimír Trčka, 36. Vladimír Trčka, 44. Tomáš Pšenička, 57. Jakub Jaroš; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Filip Čermák 15 - Ondřej Volejník 20; po třetinách: 1:4, 3:2, 2:2;
60:00
Střely ve třetí třetině - 11:6. Střely celkem - 26:23.
60:00
Komentář trenéra hostů Vladimíra Trčky:Dnes kluci navázali na třetí třetinu včerejšího zápasu a makali do konce. Super jsme dnes řešili brejkové situace a skvěle odehráli oslabení. To vše podpořil výborný výkon našeho golmana. Děkejeme soupeři za fér zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Po hororové první třetině zlepšený výkon, který dnes nestačil na body. Pokud chceme být v příštích zápasech úspěšní, musíme začít hrát po celý zápas podle toho, co jsme si řekli. Děkujeme soupeři za férový zápas.
60:00
58:37
Timeout FBC Liberec
58:37
Sparta zkusí začarovat bez golmana a vyrovnat.
58:07
Riley prověřil hostujícího brankáře, který jedovatou střelu vyráží
57:23
Vyloučen hráč Jakub Jaroš družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
56:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Matyáš Velc (6:8).
56:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Jaroš, asistoval Šimon Stránský (5:8).
53:02
Liberec se probojoval na polovinu domácích a zvyšuje svůj tlak.Nechce si nechat výhru vzít.
52:31
právě zazvonila branková konstrukce hostující branky.
51:47
Rozehrávka Sparty míří pouze do rukou golmana Liberce.
49:37
Sparta má rozehrávku z rohu, ze které není žádný gol ani žádná šance
49:11
Sparta v přesilové hře vymýšlí jak vstřelit gol a snížit skóre.
48:10
Vyloučen hráč Jakub Jaroš družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.
47:01
Sparťanský golman drží svůj tým po krásné akci Liberce
44:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Daniel Šterbák (5:7).
44:05
Sparta hraje na polovině hodně aktivně, až z toho střelila branku
43:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Pšenička, asistoval Vladimír Trčka (4:7).
37:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Riley, asistoval Daniel Richtr (4:6).
37:00
Liberecký hráč trefil tyčku, a Sparta z toho těží další gól
36:16
To byla rychlovka Sparta se snaží vyrovnat
35:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Jan Kolář (3:6).
35:41
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Tomáš Pšenička (2:6).
33:30
Bylo to dva na jednoho, ale Liberec tuto šanci nevyužil
32:40
Sparta má přesilovou hru a vymýšlí jak vstřelit gól
31:43
Vyloučen hráč Martin Čermák družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
31:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vladimír Trčka bez asistence (2:5).
22:32
Vyloučen hráč Petr Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.