0:1
1:3
1:3
- : -
branky (asistence): 36:02 Jakub Přikryl (Lukáš Homola), 59:58 Jakub Mikulok (Jakub Přikryl)
branky (asistence): 09:37 Sebastián Šlechta (Jan Zoufalý), 24:10 Jakub Kárník (Filip Kučera), 26:02 Sebastián Šlechta (Filip Kučera), 31:13 Jiří Zmatlík (Jakub Kárník), 48:02 Vojtěch Hejduk (Zdeněk Vyhnánek), 51:51 Filip Kučera (Jan Zoufalý), 55:27 Zdeněk Vyhnánek

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Technology Florbal MB 2:7
37. Jakub Přikryl, 60. Jakub Mikulok - 10. Sebastián Šlechta, 25. Jakub Kárník, 27. Sebastián Šlechta, 32. Jiří Zmatlík, 49. Vojtěch Hejduk, 52. Filip Kučera, 56. Zdeněk Vyhnánek; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 10, Petr Maláč 11 - Ondřej Tomšík 20; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:3;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Petra Koutného: Produktivita byla dnes klíčový bod. Bojovnost i nasazení jsme měli, ale neproměňovali jsme většinu šancí. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Martina Šáchy: Dnes jsme podali celkem koncentrovaný výkon do obrany a díky produktivitě a trpělivé hře na míčku jsme tento zápas zvládli. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. třetině: 7 - 13
60:00
59:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Jakub Přikryl (2:7).
56:32
Mikulok se snažil vzít balónek Kárníkovi, ten si byl na balónku jistý.
56:08
Vyloučen hráč Vojtěch Krhovják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
55:30
Ostrava v šesti.
55:27
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
55:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek z trestného střílení (1:7).
54:36
53:57
Krhovják se hbitě dostal až před Tomšíka, bohužel se mu nepodařilo vystřelit.
53:09
Krhovják nemilosrdný v souboji s Vyhnánkem, druhý jmenovaný končí mimo hřiště.
52:36
Vyloučen hráč Jakub Nota družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:18
Kárník se pokusil vystřelit, byl zblokován Homolou.
51:51
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Jan Zoufalý (1:6).
50:06
Ostrava se snaží aktivně napadat, Boleslav si s tím však poradila.
48:51
Mikulok si tvrdě vybojoval míček, ale následná střela se mu už nepovedla.
48:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Zdeněk Vyhnánek (1:5).
48:01
Domácí se sami dostávají do problému svými nepřesnými nahrávkami.
46:21
Mikulok zkusil od mantinelu, po teči Noty končí míček mimo hřiště.
45:20
Domácí zkouší osobku, Hejduk se se svými rychlými nohami dostává až před Maláče, ten však odolává.
44:07
Maláč předvedl nádherný zákrok proti střele Zoufalého.
43:48
Kučera zneškodněn Heiserem.
42:49
Gól Hejduka nebyl po prvotním faulu uznán.
41:54
Pícha postrašil Tomšíka, ten úspěšně zasahuje.
40:30
Goll vyslal zajímavou střelu, Maláč vyráží.
38:09
Třetí ostravská lajna je uzamčena na vlastní polovině.
37:00
Střela Gábora nenadělala Tomšíkovi žádné potíže.
36:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Lukáš Homola (1:4).
35:40
Homola si obehrál protihráče, následně byl však zastaven Šlechtou.
33:53
Nota nedává 100% šanci.
33:01
Ostravské napadání rozehrávky činí hostům velké potíže.
32:08
Mikulok ztrácí na středu hřiště, situaci hasí Flašar.
31:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Zmatlík, asistoval Jakub Kárník (0:4).
31:13
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Maláč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
30:08
Kolajta chytá střelu Sobotky s lehkostí jako malinu.
28:36
Píchův útočný faul bere Ostravě míček a šanci na gól.
27:14
Ostravě se dnes moc nedaří dostat do útoku k zakončení.
26:43
Mikulok ztrácí míček za půlkou.
26:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Filip Kučera (0:3).
25:11
Boleslav zatím bez většího ohrožení brány.
24:35
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:10
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Kárník, asistoval Filip Kučera (0:2).
24:10
Kárník vyslal zkušeně ze strany a dává gól.
22:42
Krásná křižná přihrávka Homoly na Přikryla a následná střela z první nepřinesla zasloužené ovoce.
21:53
Hejduk si vyjel až na střed hřiště blízko Kolajtovy brány, ale na střelu nedošlo.
17:18
Přikryl v krásné pozici na střelu přihrál na slepo a o míček přišel.
16:31
Domácí kombinují před vlastní bránou.
15:16
Martínek vyslal jedovatou střelu, která nedoputovala ke Kolajtovi díky Flašarovi.
14:36
Ostrava je uzavřena na vlastní polovině a je pod velkým tlakem ze strany MB.
13:08
Kombinaci MB zmařil Mikulok.
11:51
MB zatlačena na svou polovinu.
10:35
Zajímavou kombinaci MB ukončil až Homola.
09:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Jan Zoufalý (0:1).
09:32
Přikryl zastaven Gollem.
08:35
Domácí jsou teď pod tlakem.
07:07
Nota zneškodnil nebezpečnou přihrávku Zoufalého na Šlechtu, která by mohla poslat MB do vedení.
06:24
Vyhnálek to zkusil, ale střelil do prvního hráče, který před ním stál.
05:05
Přikryl vyslal zajímavou střelu, která o milimetry míjí bránu.
04:46
Klidná část hry, hosté drží míček v obraně.
03:29
Zoufalý se ocitl sám před Kolajtou, ale netrefil se do míčku.
02:01
Heiser chtěl vykopnout míček, který směřoval na Kolajtu, to se mu však nepovedlo a dostal Kolajtu do nebezpečné situace.
01:05
Oba týmy zatím bez střely.
00:01
Úvodní buly vyhrává pro svůj tým Homola.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Daniel Martínek, Daniel Goll, Jan Zoufalý, Filip Kučera, Sebastián Šlechta
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Daniel Flašar, Jakub Nota, Lukáš Homola, Jakub Mikulok, Jakub Přikryl