4:0
1:0
2:3
- : -
branky (asistence): 00:08 Radek Zezulka (Michal Martinek), 10:17 Michal Martinek (Michal Šrajbr), 12:48 Martin Urbánek (Petr Bartoš), 18:20 Michal Martinek (Martin Krejčí), 24:27 Lukáš Ranný (Radim Kunart), 49:44 Lukáš Ranný (Radim Kunart), 51:04 Vojtěch Nosek
branky (asistence): 42:59 Filip Blažek, 51:42 Tomáš Vlček (Filip Konrady), 52:56 Jakub Mikolášek (Filip Blažek)

FbC EMER SHOP Hradec Králové - FBŠ SLAVIA Plzeň 7:3
1. Radek Zezulka, 11. Michal Martinek, 13. Martin Urbánek, 19. Michal Martinek, 25. Lukáš Ranný, 50. Lukáš Ranný, 52. Vojtěch Nosek - 43. Filip Blažek, 52. Tomáš Vlček, 53. Jakub Mikolášek; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Charouz 20 - Daniel Dolák 16; po třetinách: 4:0, 1:0, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostí (Jan Husák): "Pokud jsme si včera říkali, že šlo o selhání tradičních střelců, tak dnes šlo o selhání všech našich střelců. Opět jsme si připravili spoustu příležitostí, ale po dnešku je zeď za bránou hodně omlácená. Vezmeme si z tohoto výjezdu pozitiva, kterých nebylo málo a na slabinách zapracujeme. Gratulace soupeři a díky divákům ve vymrzlé hale."
60:00
59:59
probíha poslední minuta utkání
59:59
6:9 na střely
59:59
Komentář trenéra domácích:Zápas rozhodla první třetina, kterou jsme odpracovali výborně. Poté naše koncentrace šla trochu dolů a začali jsme vyrábět chyby v naší rozehrávce. Na tomto musíme ještě do dalších zápasů zapracovat. Soupeři děkujeme za zápas.
57:2O
Plzeň určuje tepmo hry
53:17
Vyloučen hráč Michal Šrajbr družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
52:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (7:3).
51:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Filip Konrady (7:2).
51:21
Vyloučen hráč Jakub Weisser družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
51:04
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek z trestného střílení (7:1).
49:44
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Radim Kunart (6:1).
42:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek bez asistence (5:1).
40:20
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:00
40:00
39:59
8:5 pro Hradec
38:50
Vyloučen hráč Martin Krejčí družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za vražení zády.
37:09
Vyloučen hráč Michal Šrajbr družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
18:20
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Martin Krejčí (4:0).