6:1
1:2
- : -

Sokol Pardubice - Florbal Ústí 8:7
12. Lukáš Kučera, 22. Adam Šmíd, 30. Filip Novák, 31. Vojtěch Kaluža, 31. Matouš Sákra, 32. Michael Souček, 33. Lukáš Kučera, 45. Matouš Sákra - 6. Martin Schneider, 9. Jan Peška, 13. Jan Peška, 15. Jan Peška, 36. Ondřej Kawulok, 41. Pavel Vlček, 49. Ondřej Kawulok; rozhodčí: Daniel Ondráček - Vojtěch Typl; vyloučení: 5:3; využití: 1:3; diváků: 83; zásahy brankářů: Martin Zahálka 9 - Dominik Hrabě 17; po třetinách: 1:4, 6:1, 1:2;
60:01
Komentář trenéra hostí Lukáše Pekárka: Dnes výborný vstup do utkání, poté totální fatal error ve druhé třetině, který nás stál utkání. Mrzí mě, že si pokaždé řekneme pokyny k utkán a plníme je pouze sporadicky. Pokud bych měl dnes hledat pozitiva tak bych vyzdvihl první třetinu a závěr utkání. \děkujeme soupeři za férový zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Zozuláka: Kromě hrozné první třetiny jsme odehráli dobrý zápas. Škoda, že se nedokážeme vyvarovat takových výpadků a odehrát koncentrovaně celých 60minut.
60:00
59:59
Více už se dnes nestane. Pardubice ubránili těsné vedení a vítězí za tři body!
59:56
Další tyč Pardubic na prázdnou branku, tentokráte střílel Lukáš Kučera.
59:51
Výborný obranný zákrok Vojty Kalužy!
59:46
Adam Šmíd trefuje tyč prázdné branky!
59:34
Střela mimo. Sokol bude rozehrávat, Ústí zůstává v šesti a napadá zdvojováním.
58:10
Až na drobná vypíchnutí Pardubice v klidu kontrolují průběh utkání.
57:30
Sokol stále s míčkem na jejich čepelích.
57:00
Pardubice se snaží kontrolovat míček.
55:28
Hra je stále ve vysokém tempu.
53:14
Mimo hru skončil Petr Kučera na zemi. Co se přesně stalo ví ale nejspíše jen on.
52:18
Adam Šmíd trefuje Hraběho do masky.
51:43
Czeszewski sám na tyčce, Šmíd nádherně nahrává ... jenže Dominikovi dnes není přáno.
50:49
Pardubice v přesilovce tlačí.
50:10
Vyloučen hráč Adam Pucarević družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
49:43
Pardubice v šesti. Nikoliv přestupek, nýbrž výhoda po přestupku Ústí.
48:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Pavel Vlček (8:7).
48:49
Teď se ale rozpadl obranný čtverec Pardubic a je to gól.
48:19
Další super zákrok v letu. Zahálka teď v oslabení drží svůj tým.
47:55
Výborně teď Martin Zahálka.
47:29
Vyloučen hráč Vojtěch Vlasák družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
47:29
Vyloučení pro Sokol.
47:03
Dominik Czeszewski se teď marně rozčiluje, že mu soupeř drží florbalovou hůl.
46:14
Tři na jednoho, jenže Lukáš Kučera zkazil přihrávku a protiútok tím končí.
44:30
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Filip Novák (8:6).
44:30
Výběh zpoza branky a míček končí v síti!
43:29
Kaluža páli tesně mimo!
43:00
Zápas je právě dosti vyhecovaný a znovu vidíme hru nahoru dolů.
42:53
Skvěle teď Martin Zahálka.
40:27
Následující protiútok končí břevnem. Hrabě teď může poděkovat brankové konstrukci.
40:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vlček, asistoval Jan Peška (7:6).
40:15
A následuje gól a ohromná radost Ústí. Střídačka se rozeběhla až na půlku soupeře a rozhodčí je musí korigovat a klidnit v jejich euforii.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro Florbal Ústí. Vyhrané buly bylo oceněno bouřlivou radostí střídačkou hostí.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 10-7
40:00
39:58
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
39:58
David Petržela teď letěl na zem jako Superman. Jenže se při tom úmyslně dotkl florbalkou míčku. Tohle je další hra na zemi.
39:30
Míček končí v síti po jasné sekeře. Tohle není platný gól Pardubic.
39:20
Dnešní utkání sleduje 83 skvělých diváků, včetně Davida Žáčka.
38:28
Série zablokovaných střel v podání Ústí.
37:40
Rosťa Verner teď stáhl k zemi spoluhráče Petra Kučeru. Asi vzájemná láska.
37:04
Tak teď se nenechal zahambit ani Martin Zahálka, který vytáhl ultra zákrok maskou!
36:49
Další výstavní zákrok Dominika Hraběho.
35:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Jan Sattler (7:5).
35:48
Střela z kruhů, na kterou měl Zahálka čistý výhled zaplachtila až za jeho záda.
35:24
Lukáš Kučera přestřelil prázdnou branku.
34:06
Sattler střílí znovu nad branku domácích.
33:08
Další tvrdý souboj, Rozhodčí si volá hříšníky k sobě a ukazuje jasně "tohle již ne!"
32:40
Timeout Florbal Ústí
32:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Adam Šmíd (7:4).
32:40
Tak to je smršť. Další gól Pardubic. A zatím skvělý obrat z 1:4 na 7:4.
32:40
Hosté si vyžádali timeout. Určitě dobrý tah, Ústí teď potřebuje uklidnit.
31:59
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Patrik Bartoš (6:4).
31:59
A je tu další gól Pardubic!
30:50
30:50
Máš míček tak dej gól! To teď předvedl Matouš Sákra. Je tu obrat z 1:4 na 5:4!
30:24
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža bez asistence (4:4).
30:24
Vojta Kaluža teď zkusil vystřelit skoro z půlky hřiště a nádhernou střelou se prosazuje. Máme vyrovnáno 4-4!
29:10
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval Vojtěch Vlasák (3:4).
29:10
Filip Novák teď přesprintoval úplně všechny. I přes faul, který by znamenal nájezd se dokázal prosadit a vstřelit tak kontaktní gól!
27:32
Skvěle obrana Pardubic a následně Martin Zahálka. Zatím velice dobře odehrané oslabení.
26:47
Vyloučen hráč Marek Macek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:47
Naprosto zbytečné dohrání Marka Macka protihráče za mantinel. Trenér hostí si žádá pětiminutový trest.
26:40
Souboj v rohu hřiště: Dominik Hrabě vs. Dominik Czeszewski ... ano čtete správně. Golman hostí vyběhl pro míček až do rohu hřiště a odkopává ho od blízkosti své branky
26:26
Hra se teď přelévá nahoru dolu. Vidíme šance na obou stranách.
25:16
A teď další výborný zákrok Dominika Hraběho.
25:04
Martin Zahálka zasahuje!
24:38
Sattler Jan teď přestřelil branku Zahálky.
23:43
Další promáchnutí Dominika Czeszewskiho při přečíslení 3 na 1.
23:25
Dělová rána Adama Šmída, kterou likviduje dalším skvělým zákrokem golman Dominik Hrabě! Zatím skvělý výkon.
23:08
V hale se začíná potit povrch, což kouskuje hru kvůli neustálému otírání.
21:52
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Vojtěch Kaluža (2:4).
21:52
Vyloučen hráč Adam Závěrka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
21:52
Pardubice teď v přesilovce dobře motali soupeře, ale koncovka končila na obráncích Ústí. Skulinku našel až Adam Šmíd, který snižuje na 2:4.
20:58
Ústí špatně střídalo!
20:41
Dva na nula z pohledu Pardubic. Kučera nahrál volnému Czeszewskimu, který podruhé v dnešním utkání minul úplně prázdnou branku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Florbal Ústí.
17:40
David Petržela naskočil z trestné lavice do vyložené šance ... jenže v souboji 1 na 1 uspěl skvělým zásahem golman Hrabě.
16:04
Hra především v rozích hřiště kouskuje hru. Jakmile se tam dostane míček přijde faul.
15:23
15:23
Úplně zbytečná hra na zemi v podání Davida Petržely. Ten již nějakou dobu na zemi polehával a pak se úplně zbytečně ohnal po soupeři s balonkem. Rozhodčí tento zákrok nenechávají bez povšimnutí.
14:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška bez asistence (1:4).
14:39
U stolku časoměřičů máme zaznamenány čtyři střely hostí a na tabuli svítí skóre 1-4... a zatím skvělý výkon hostujcího Pešky - právě stihl zkompletovat hattrick!
13:22
Další tvrdé dohrání u mantinelu...
12:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Ondřej Kawulok (1:3).
12:51
Hosté znovu odskakují na rozdíl dvou branek.
12:50
Dva na nikoho ... to bylo pro Martina Zahálku hodně složité. Ústí z tohoto úniku dává další gól. Navíc tři střely hostí a tři góly.
11:48
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Kaluža (1:2).
11:48
Tak přeci jen se Pardubice prosazují, sice již po přesilovce, ale gól se počítá.
10:47
Výtečný zákrok golmana Hraběho. A následně jsou hosté v plném počtu.
09:45
Vyloučen hráč Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
09:45
Obrovská šance Pardubic, kterou hasí Ústí dalším dosti tvrdým faulem. Ten již bude potrestán!
09:15
Další tvrdý faul. Hráč Sokola končí za mantinelem, ale dle soudu bylo vše v rámci pravidel.
08:54
Hra se začala z obou stran dosti přitvrzovat.
08:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Filip Vybíral (0:2).
08:03
A přesilovka je využita. 0-2
07:20
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
07:20
Vyloučení domácího Adama Šmída se nelíbí nikomu z přítomných diváků. Každopádně Adam na trestnou lavici usedá. Provinil se sekáním.
05:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Schneider, asistoval Pavel Vlček (0:1).
05:03
Následný protiútok hostí je potrestaný gólem, Ten padl navíc v ponechané výhodě za sekeru domácího týmu.
04:36
Nádherná přihrávka Adama Šmída na úplně volného Dominika Czeszewskiho. Ten měl před sebou prázdnou bránu. Jasný gól, jenže Dominik bránu přestřelil.
03:32
Martin Zahálka v klidu zasahuje.
01:57
Série několika pádů hráčů na obou stranách.
00:47
Tvrdá střela Vojty Kalužy trefuje obránce Ústí.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrálo družstvo Sokola Pardubice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Ondráček a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Jan Peška, Jan Sattler, Pavel Vlček, Ondřej Kawulok, Šimon Secký
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Adam Šmíd, Dominik Czeszewski, Lukáš Kučera, Marek Weinelt
00:00
Vítáme Vás u dnešního utkání KB ligy juniorů, kdy domácí Sokol Pardubice vyzve hosty z Ústí.
00:00
Utkání bude zahájeno v 15:10 z důvodu zpoždění vlaku a pozdějšího příjezdu týmu hostí.