0:3
3:3
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Bulldogs Brno 3:7
53. Martin Vinkler, 54. Tomáš Brožek, 55. Tomáš Brožek - 12. Jan Černovický, 26. Dominik Sláma, 27. Jan Černovický, 38. Michal Rada, 50. Tibor Taibl, 52. Dominik Sláma, 60. Antonín Lavička; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 5:6; využití: 2:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Vojtěch Graman 17 - Martin Frič 15; po třetinách: 0:1, 0:3, 3:3;
60:00
59:59
Střely 3. třetiny: domácí- 8, hosté-7
59:59
Komentář trenéra hostí Davida Kyzlinka: Zápas spíš bramboračka než florbal. Z naší strany dobré i špatné momenty. Ty špatné hlavně ke konci utkání, kdy jsme si za stavu 6:0 mysleli, že už je konec. Děkuji hráčům za výkon a tři body.
59:59
Komentář trenéra domácích Jana Králíka: Dneska velmi ospalé utkání. Nedařilo se nám téměř nic. Jsme rádi, že jsme nakonec vstřelili aspoň pár golů. Musíme se z utkání poučit do dalších zápasů. Děkujeme soupeří, rozhodčím a i hrstce diváků.
59:37
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Antonín Lavička, asistoval Oliver Gold (3:7).
58:16
Hanák dal krásnou přihrávku Holému, ale jeho střelu zblokoval back
56:58
Štíři konečně zašaky vyvýjet veliký tlak na Brno a oba tými hrají vyrovnanou hru
54:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brožek, asistoval Daniel Drobiš (3:6).
53:48
Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil Dominik Sláma.
53:48
Hráč s číslem 84 si sice pěkně položil Gramana, ale už to tam nedoklepnul
53:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brožek, asistoval Martin Vinkler (2:6).
52:29
Vyloučen hráč Antonín Lavička družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Vinkler bez asistence (1:6).
52:00
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
52:00
Vyloučen hráč Radek Novotný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
51:55
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Dominik Sláma, asistoval Filip Antel (0:6).
51:35
Vyloučen hráč Vojtěch Motz družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
51:07
Tým hostí v šesti
49:17
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
49:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tibor Taibl, asistoval Antonín Lavička (0:5).
49:17
Štíři se nestihli vrátit a byl z toho gol
48:51
Ach to špatné střídání, doufejme, že ho Štíři využíjí a dají gol
48:25
Vyloučen hráč Jan Kramář družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
47:25
Hanáik si i v přesilovce vyjel s míčkem a šel sám na bránu, ale golman vychytal
47:04
Drobiš krásně zabránil střele, která by jinak zkončila v bráně
46:09
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
45:13
Brno zpřesnilo svoje přihrávky a tak můžou pálit z první, ale i tak jdou střely mimo
40:00
Vyloučen hráč Oliver Gold družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi.
37:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Rada, asistoval Dominik Sláma (0:4).
36:31
Brno má teď smůlu už několikátá střela šla kus od brány
36:10
Vyloučen hráč Lukáš Fořt družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:12
Vyloučen hráč Jakub Skalník družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
33:33
Drobiš trefuje jenom tyčku, tak třeba za chvíli to bude i v bráně
30:02
Štíři začínají vytvářet tlak na hostí
28:21
Tým hostí také zkuší přesilovou hru, ale Štíři se v oslabení drzí na půlce hostí
27:22
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vražení zády.
27:01
Hostí jsou teď více na míčku a mají více šancí
26:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Černovický, asistoval Oliver Gold (0:3).
25:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Dominik Sláma, asistoval Lukáš Punčochář (0:2).
09:00
Vyloučen hráč Adam Urbánek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.