1:1
0:2
- : -

FBC Došwich Milevsko - Bulldogs Brno 2:4
19. Martin Dolejš, 36. Adam Černý - 20. Dominik Sláma, 34. Ondřej Tomík, 60. Zdeněk Bajnar, 60. Dominik Sláma; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 38 - Jakub Flek 30; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:2;
60:00
Komentář trenerá hostí (David Kyzlink) : Celý zápas jsme museli být trpělivý, protože koncovka v dnešním zápase nebyla na naší straně. I přesto jsme si na výtězný gól počkali až na závěr utkání. Po celý zápas jsme koncentrovaně bránili a domácí nás ničím nepřehráli a nebezpeční byli jen po našich chybách. Děkuji hráčům za výkon a 3 body.
60:00
Komnetář trenéra domácích (Jaromír Hrůza) : Utkání se smutným koncem, kdy jsme se i přes poněkud větší držení balonku soupeře dostávali do šancí. Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza, protože za nasazení a bojovnost by si ji všichni naši hráči zasloužili. Děkuji celému týmu za odmakaný zápas.
60:00
59:59
Konec velmi vyrovnaného utkání, kdy rozhodlo o výhře Bulldoků opravdu malinko. Skvělý zápas.
59:59
Střely v poslední třetině Milevsko 9: Brno 12
59:57
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Dominik Sláma, asistoval Oliver Gold (2:4).
59:57
Milevsko ve hře bez brankaře inkasovalo do prázdné branky.
59:51
Time out družstva MIlevska
59:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Zdeněk Bajnar, asistoval Dominik Sláma (2:3).
59:27
Brno bylo velmi blízko ke gólu, ale Dvořák podržel.
59:21
Timeout FBC Došwich Milevsko
58:10
Milevští v oslabení za podražení soupeře.
58:08
Vyloučen hráč Lukáš Trojáček družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
57:16
Napomenutí MIlevských diváků, na žádost rozhodčích. Emoce jsou veliké
56:44
Střela Brna z dálky a Dvořák s přehledem vyráží
55:11
Obrovská šance Milevska, ale bránkář zázračně zakročil.
54:04
Fanoušci Milevska nesouhlasí s verdikty rozhodčích a dávají to silně najevo.
48:24
Krásný pás přes celou délku hřiště a střela z první končí v náručí Brněnského brankáře.
46:09
Souboj za Milevsko brankou končí shozením branky na Dvořáka.
45:00
Blokovaná střela Brna, končí za brankou.
41:19
Střela Milevského obránce vypadala že skončila v síti Bulldoků, ale nebylo to tak a radost byla zbytečná.
40:01
Vstupujeme do poslední třetiny za stavu utkání 2:2, teď se o všem rozhodne, sledujte nás až do konce.
40:00
40:00
39:59
Na konci druhé třetiny jsou střely na branku v mírné převaze Brna 16 oproti 13ti střelám MIlevska.
39:50
Posledních pár vteřin druhé třetiny a Milevští opět tlačí Brno v jejich obrané polovině.
39:10
Střela Bulldoků orazítkovala tyčku domácích.
38:30
Na obou stranách střídá jedna šance druhou, parádní florbal.
35:39
Vedení Brna nevydrželo dlouho a Adam Černý krásným gólem vyrovnává.
35:38
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (2:2).
33:51
Ondřej Tomík našel skulinku v Dvořákově svatyni a posílá Bulldoky do vedení
33:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Tomík, asistoval Radek Novotný (1:2).
32:25
Střelu kapitána Bulldogs vykrývá Milevský brankář.
31:32
Hra se trošíčku uklidně, zřejmě hráči musejí nasbírat síly.
29:33
Neskutečný zákrok Dvořáká, který vychytal jednoznačný gól Brna.
28:43
Špatné spracování Brna na polovině a byla z toho obrovská šance pro domácí, ale brankář opět úspěšně chytá.
27:23
Další z bezvadných zákroků domácího brankáře. Dnešní utkání je jak na střelnici, z jedné starny na druhou, střela za střelou a bránkáři ukazují své kvality.
25:23
Šance Brna končí v rukavicích Dvořáka
24:27
A další šance MIlevska, ale bez úspěchu
23:20
Domácí tlačí hosty v jejich obráné polovině a snaží se dostat míček za brankářovo záda, bohužel mimo..
20:30
V zápěti Dvořák kryje střelu Bulldogs.
20:01
Zahájení 2 třetiny lépe dopadlo pro ,Došwich kteří vyhrávají buli.
20:00
20:00
Ondřej Tomík našel skulinku v Dvořákovo svatyni a posílá Dulldoky do vedení.
20:00
19:59
Před koncem první třetiny jsme mohli vidět neskutečně rychlý zvrat kdy otevřel skóre pro domácí Martin Dolejš a v zápětí Hostí vyrovnávají střelou Dominika Slámy. 2 branky v pouhých 25 vteřinách. V druhé třetině se máme určitě na co těšit.
19:59
Střely na branku Domácí 10 : Hosté 13
19:15
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Dominik Sláma bez asistence (1:1).
18:50
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Jiří Lípa (1:0).
18:28
A další skvělý zákrok Dvořáka
17:53
Střelu Brňáků kryje domácí brankář výborným zákrokem.
15:58
Sledujeme velmi vyrovnané utkání a stále čekáme na první branku
15:33
Nahození ze středu hřište zachytává Dvořá a v zápětí rozehrává.
14:43
Milevští u míčku a první větší šance a střela míři kousíček od tyčky .
13:11
Domácí durazní ve středu hřiště a na rozehrávce tým z Brna,
11:39
Domácí v přesilovkové formaci a družstvo Bulldogs má plné ruce práce s bráněním
10:40
Hosté v oslabení prověřují domácího brankáře.
10:24
Hosté v oslabení a domácí hráči mohou otevřít skóre toho utkání.
09:43
Vyloučen hráč Tibor Taibl družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:40
Jsem v půlce první třetiny, utkání zatím bez branek, hra je z jedné strany na druhou, sledujeme velmi pohledný zápas.
08:05
Dvořák krásným zákrokem kryje šanci hostů.
07:06
Na druhé straně šance Bulldogs, ale střela netrefila branku.
05:10
Šanci domácích kryje brankář hostů.
02:30
Utkání zatím bez střel na branku, oba týmy mají velmi silnou obranu, která střely pokrývá.
01:25
Rozehrávka za domácí brankou, ale Milevští situaci uhlídali.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Jan Černovický, Daniel Galanský, Oliver Gold, Adam Urbánek, Zdeněk Bajnar
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Matěj Stráňka, Kryštof Süsmilich, Václav Strouhal, Adam Černý, Jan Keyzlar
00:00
Vítáme vás v Milevsku na svátečním utkání 4.kola KB Ligy juniorů. Kde se utkají FBC Došwich Milevsko a Bulldogs Brno.Jistě nás čeká velmi napínavé utkání.