2:2
1:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 4:3
19. Filip Horák, 21. Kryštof Lehečka, 35. Tomáš Pour, 44. Lukáš Netrefa - 35. Jakub Přikryl, 40. Patrik Pícha, 53. Jakub Přikryl; rozhodčí: Jakub Horyna - Adam Voldřich; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Filip Šik 17 - Ondřej Kolajta 19; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:1;
60:00
Střely v poslední části Bohemians 6 Ostrav 8
60:00
Nejlepšími hráči vyhlášeni : Hosté číslo 33 Ondřej Kolajta a za domácí číslo 1 Filip Šik
60:00
Komentář vedoucího týmu Jaroslava Heisera FBC Ostrava:Dnes jsme si zasloužili bodovat. Potřebujeme více trénovat střelbu a přesnost při zakončení. Bojovnost už na body nestačí. Děkujeme všem za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Folaufa: Jsme rádi, že v dnešním hektickém dni jsem si připsali všechny 3 body. Díky soupeři za utkání.
58:37
Lehečka Netrefa zkrátili Ostravě trochu času , ani jeden se nedostal , ale ke střele
52:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Lukáš Homola (4:3).
52:12
Ostrava usazena v pásmu domácích
51:41
Vyloučen hráč Jiří Kratina družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
43:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa bez asistence (4:2).
39:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Jakub Přikryl (3:2).
39:26
Ostrava rychle využívá přesilovku
39:18
Vyloučen hráč Filip Horák družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za vražení zády.
38:00
Ostrava už měla překonaného Šika , ale místo teče do brány přešla teč míčku do hřiště
34:29
34:29
Ostrava se dočkala své branky
34:05
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Lukáš Netrefa (3:0).
34:05
pěkná kombinace Netrefa - Pour končí zaslouženou branku
33:04
Běžecký souboj napříč hřištěm mezi Šobotníkem a Šubertem o milimetry vyhrává domácí Šobotník
25:23
Vyloučen hráč Michal Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vražení zády.
25:04
obrana hostí blokuje střelu domácích
23:13
Ostravský Hurta nám zapadl za mantinel, ale ošklivě vyhlížející pád se obešel bez zranění
22:43
nenápadná střela domácích , Kolajta se vybičoval k super zákroku
22:03
hostující Sasyn vyslal střelu ,Šik ve střehu
20:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Filip Folauf (2:0).
20:25
hezká práce Netrefa Folauf Lehečka , poslední jmenovaný navyšuje vedení domácích
18:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Dominik Šimáně (1:0).
17:22
dělovka Filipa Horáka a gólman chytá
16:37
Vyloučen hráč Vít Dočkal družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
15:39
Velké gesto trenéra Ostravy , rozhodčí vylučují Jiřího Kratinu za sekání , trenér Ostravy toto odmítá a tak se Jirka v klidu může vrátit do hry , Klobouk dolů a více takových lidí