1:2
2:4
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - BLACK ANGELS 9:10
3. Ondřej Hurt, 6. Martin Remeš, 8. Jan Kolář, 10. Vilém Kavan, 15. Jan Kolář, 17. Josef Huňat, 34. Matyáš Velc, 53. Matyáš Velc, 56. Martin Remeš - 11. Adam Bouček, 11. Martin Surový, 15. Filip Rulíšek, 20. Dominik Janda, 21. Adam Bouček, 27. Martin Obuškevič, 48. Tomáš Čáslava, 48. Štěpán Čejka, 49. Lukáš Staněk, 53. Štěpán Čejka; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Filip Čermák 23, Lukáš Bezpalec 6 - Jiří Procházka 31; po třetinách: 6:4, 1:2, 2:4;
60:00
Střely ve třetí třetině - 9:17.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Jakuba Zalubila: Do zápasu jsme vstoupili špatnou nohou a v první třetině nebyly žádné obrany. Trošku jsme se dnes na hřišti trápili, ale jsme rádi, že jsme to dnes ubojovali a tento bojovný zápas vyhráli. Děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Zápas který jsme dobře začali, ale díky spoustě chyb, které jsme ve hře udělali, jsme zápas nedotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za atmosféru.
60:00
59:58
Riley zkoušel nadhodit Kavanovi balon jako na podání, ale z Vildy se asi baseballista nestane.
59:32
Sparta je na útočné polovině a jde do 6.
58:55
Bezpalec vychytal další důležitý moment a ještě se nezapomněl rozhodčímu pochlubit, že balon drží pevně v rukou, ale taky že je po balonu.
57:44
Bouček si teď dost stylově povodil celou první lajnu domácích, jeho tažení skončilo až na mantinelu, kdy se mu nepovedlo znovu prohodit Kavana.
56:47
Čáslava to teď "na Curneyho" zkoušel dobrým bekhendem, Bezpalec je ale stále připraven.
55:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Vilém Kavan (9:10).
55:13
Emoce na hřišti už tryskají ze všech stran a každé pochybení je tvrdě potrestáno.
53:14
Než by se jeden nadál tak Čejka vyhnal ze sparťanské brány 10. gólem Čermáka a o pár vteřin později Velc našel skulinu nad rukou ležícího Procházky.
52:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc bez asistence (8:10).
52:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Adam Bouček (7:10).
52:09
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Bezpalec družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
50:59
Na stolku nám právě málem přistál jeden z hostů.
49:00
Tak teď se tu dějí věci! Na začátku zápasu nejistý Procházka nyní drží svůj tým zuby nehty a Black Angels odskakují na rozdíl dvou branek. V posledních 10 minutách třetí třetiny bude zápas zřejmě opravdu vypjatý.
48:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Ivo Žaloudek (7:9).
47:56
Tady se nám zadělává na drama! Hosté otáčí vývoj utkání a fanoušci Black Angles. šílí.
47:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Matouš Burian (7:8).
47:09
Vyloučen hráč Jan Kolář družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:07
Tak teď už to vyšlo. Gólman domácích zřejmě zkouší ještě reklamovat sekání, ale to už mu k ničemu nebude - opět srovnáno.
47:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Matouš Burian (7:7).
46:16
I Black Angels se hnali do protiútoku ve svém dalším oslabení a už už to vypadalo pro hosty velmi nadějně, pokus o přihrávku přes bránícího hráče však nedopadl podle představ.
45:56
Sparťanské přesilovce zatím chybí taková razance, jako měla hra během početní výhody jejich soupeře.
45:34
Vyloučen hráč Martin Surový družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
45:20
Kolářova střela pouze vedle.
44:40
Veselého "střela" neměla sebemenší šanci na úspěch a balonu se zmocňuje gólman Čermák.
43:47
Sparta to zase chtěla zkusit v oslabení, tentokrát se do akce hnal Riley s Hurtem, jejich únik si ale hostující obrana pohlídala.
43:05
Do přesilovky hosté vběhli opravdu ve velkém stylu a vysokém tempu a na Čermáka létá jedna střela za druhou.
42:26
Vyloučen hráč David Kozelka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za vražení zády.
42:04
Procházka zase čaruje.
41:37
Na zemi leží další z hráčů Black Angels a hra Sparty už začíná být lehce za hranou.
41:12
S příchodem třetí třetiny začínají pracovat emoce ve velkém.
40:26
Matěj Čermák teď přes celou šíři hřiště hledal Velce, ale přihrávku neprovedl vůbec dobře a Sparta přichází o balon.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině - 11:11.
40:00
38:52
Štěstěna teď provázela gólmana Procházku, obranný/útočný val před jeho bránou zblokoval balonek, který jen těsně proletěl nad jeho bránou.
38:16
Vyloučen hráč Dominik Janda družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:25
Co si budeme nalhávat, junioři Sparty dnes asi neslaví den čisté hry.
36:02
Hra se opravdu začíná přiostřovat.
35:08
Naštěstí nic váženého a Bouček odchází na střídačku po svých za potlesku diváků.
35:07
Na zemi zůstává ležet Bouček z Black Angels po tvrdém hitu od jednoho ze sparťanských hráčů.
33:34
Jirkovi Procházkovi se srdečně omlouvám, asi jsem mu to zakřikl. Se střelou z dorážky už si neporadil a Sparta se dostává opět do vedení.
33:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Petr Tlapa (7:6).
32:32
Chytrá skrytá střela Kavana, ve druhé třetině zatím bezchybný Procházka opět pozorný.
31:11
Druhá třetina se překlonila do svojí druhé poloviny a zatím herně aktivnější a úspěšnější je hostující výběr.
30:41
Black Angels si znovu zkoušeli poslat křižnou přihrávku v obraně Sparty, znovu domácí už nenaletěli.
29:28
Velc se zkoušel procpat pro balon skrz 2 obránce, ale i přes Tlapovu tvrdou pomoc si hosté své obranné pásmo uhlídali.
28:22
Rozehrávka hostů skončila pouze na tělech domácích obránců, ale i tak se na balonu dále drží Bleci.
26:58
A můžeme začít odznova! Obuškevič dokázal najít v Čermákově postavení mezeru a oslabení už tak dnes využily oba týmy.
26:57
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
26:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Dominik Janda (6:6).
25:59
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
25:39
Sparta si zahraje přesilovku.
25:10
Výtečný Procházka teď precizním zákrokem vychytal jednoho ze střelců Sparty.
24:45
Linhart teď naprosto zbrkle hazardoval s balonem na půli.
23:40
Kolářova střela znamená zbytečnou ztrátu balonu.
22:36
Dvojitý zákrok Procházky stále drží hosty více ve hře.
20:51
A gólová krasojízda pokračuje. Rychlou ale promyšlenou akcí se hosté dostávají na dostřel.
20:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Bouček, asistoval Martin Obuškevič (6:5).
20:00
20:00
Střely v první třetině - 20:11.
20:00
19:16
Parádička! Pojď sem, kam jdeš a zase jen o dva góly.
19:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dominik Janda, asistoval Matouš Burian (6:4).
18:48
Minuta a kousek do konce první části a Bleci to zkouší rozvážně, o balon ale přicházejí a opět kombinuje Sparta.
17:45
Hra se sice co 7 vteřin pohybuje na jiné straně hřiště, ale střelba teď opravdu skomírá.
16:48
Nejenom, že Sparta dokázala oslabení ustát, ale ustála ho s bravurou. Holt sparťanská oslabení jsou pověstná.
16:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Josef Huňat, asistoval Ondřej Hurt (6:3).
14:47
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
14:12
Pýcha předchází pád, další rychlá akce a další rychlý gól posouvá hru o další kousek dopředu.
14:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Vilém Kavan (5:3).
14:06
Další gól z holí Black Angles a hosté jsou na koni!
14:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek bez asistence (4:3).
13:30
Herní tempo se konečně ustálilo a oba týmy teď hrají na zhruba stejné úrovni.
10:32
Ale pozor pozor, dnes máme zaděláno na pořádnou přestřelku. Tentokrát si Bleci poslali pěknou křižnou přihrávku útočným pásmem, kterou až trestuhodně Sparta nechala projít, a jsme zpátky na rozdílu dvou gólů.
10:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Surový, asistoval Matouš Burian (4:2).
10:10
Výtečně teď Bouček našel mezeru nad Čermákovým ramenem a otevírá brankový účet hostů.
10:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Bouček, asistoval Filip Rulíšek (4:1).
09:11
Timeout BLACK ANGELS
09:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Jan Kolář (4:0).
08:11
Tlapa teď zkoušel dorazit přihrávku ze vzduchu, ale zákony fyziky mu do karet nehrály.
07:21
06:10
Velc teď v pomyslném souboji 1 na 1 prověřil Procházku, jeho maska ale obstála na výbornou.
05:27
Rychle využitá přesilovka a Sparta odskakuje na rozdíl dvou branek.
05:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Matyáš Velc (2:0).
05:05
Vyloučen hráč Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi.
03:37
Zeman teď po dlouhém náběhu zkoušel najít před bránou Remeše, toho si našli ale i hostující obránci.
02:02
Krásná kombinace domácích končí prvním gólem! Šterbák na půlce hřiště prohodil pár obránců, našel volného Hurta a ten se střelou na vzdálenější tyč nemýlil.
02:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Daniel Šterbák (1:0).
01:03
První standartní situace ze strany Sparty skončila pouze zákrokem Procházky.
00:42
Na začátku zápasu má balonek pod kontrolou Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Jiří Hausmann, Adam Bouček, Filip Rulíšek, Martin Obuškevič, Štěpán Čejka
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Jakub Krsek, Lukáš Veber, Petr Tlapa, Matyáš Velc, Matěj Čermák