1:2
4:2
- : -

PSN Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:5
6. Petr Husťák, 8. Sebastián Rod, 32. Vojtěch Klápa, 44. Matěj Havlas, 44. Vít Janda, 45. Bohumil Piskáček, 54. Tomáš Navrátil - 14. Adam Choma, 28. Adam Choma, 31. Rostislav Gattnar, 41. Lukáš Herblich, 59. Rostislav Gattnar; rozhodčí: Lukáš Jakoubek - Andreas Gassner; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 15 - Patrik Plevák 16; po třetinách: 2:1, 1:2, 4:2;
60:00
Komentář trenéra domacích :Vyrovnané dvě třetiny, kdy průběh a obraz hry byl nahoru dolů. Naštěstí v rozhodující fázi utkání jsme dokázali v rychlém sledu proměnit tři šance, což nás dostalo na vítěznou vlnu. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Střeli ve 3 třetině - Tatran 11 a Vítkovice 10
60:00
Komentář trenéra Hostů.:škoda další prohry, rozhodly tři nepokryté brejky ve třetí třetině. Šancí je dost, první s nimi naložíme ledabyle, a ke konci už je to křeč. Díky soupeři za zápas. Komentář
60:00
59:59
Ano zvládne 3 body patří Tatranu!
59:00
Zvládne Tatran odbránit další nájezdy vítkovické 6 tky?
58:53
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
58:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar bez asistence (7:5).
58:53
ano ovoce to přineslo !
58:40
Vítkovice v 6 přinese to ovoce?
57:25
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
57:25
Vítkovice si zahrají další přesilovku!
55:01
Bohužel Tatran 2 na1 nevyřešil včas a vítkovický hráč se vrátil a akci zastavil!
53:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Matěj Moravec (7:4).
53:17
tentokrát už to ,ale v síti končí!
53:11
Tatran teď krasna kombinace , ale golman vyraží!
51:34
Vyloučen hráč Daniel Sekula družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:34
Navýší Tatran své vedení?
49:50
Matěj Havlas znovu ukázkově napadá !
48:08
Rod prověřil golmana ze standartní situace!
47:16
Tempo v 3. třetině je neuvěřitelné!
46:46
Tatran tentokrát jen do břevna!
46:26
Vítkovice teď odřeli balonkem levou tyčku šimůnkovi branky!
45:17
Jak říká DJ čučo "se docela rozjeli " Tatran znovu nebezpečně sřílí !
44:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Bohumil Piskáček bez asistence (6:4).
44:40
Piskáček vzal balonek a přes protihráče tahlou střelou přímo do šibenice , tatran navyšuje vedení !
43:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vít Janda, asistoval Vojtěch Klápa (5:4).
43:59
Střešovice na koni je to gool!!! Tatran ve vedení!
43:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas bez asistence (4:4).
43:38
Ale tentokrát si kapitán týmu už věděl rady a je srovnáno !
42:58
Havlas málem odpověděl na vedení Vítkovic , ale bohužel!
40:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Ondřej Sidunov (3:4).
40:57
Kolotoč se dotočil a a Herblich svojí střelou k levé tyči posílá Vítkovice do vedení!
40:20
Vítkovice začli svůj přesilovkovej kolotoč!
39:52
Vyloučen hráč Vojtěch Pelech družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
39:52
Vítkovice do 3 třetiny vstoupí s početní výhodou!
39:47
13 vteřin do konce a vítkovice střidají a budou rozehrávat z rohu!
39:00
Uvidíme v poslední minutě ještě nějaký gol?
37:53
hra se odehrává teď nahorů a dolů !
37:23
Dnešní utkaní sleduje 65 diváků děkujeme!
36:19
Požár si povodíl vítkovické hráče ,ale třetí hráč ho fauloval krasná individualní akce potěšil několik diváků!
35:16
Kolář David po mantinelu uplně sám ale bohužel jeho střela lapena!
34:09
Zajimavostí dnešního utkaní je že jeden s dvojice rozhodčích Andreas Gassner není z České Republiky!
31:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval David Kolář (3:3).
31:09
Tatran nenechal vedení Vitkám dlouho je tu vyrovnávajcí gol!
30:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Kryštof Malina (2:3).
30:41
Po ztracení balonku na půlce vitkovický hráč posunul na svého spoluhráče a ten střílí do odkryté Šimůnkovi brány .
29:46
Fišer teď zmařil vítkovickému hrači jeho akci, krasná blokace střeli !
29:12
Vítkovice hrají ve vysokém tempu v druhé třetině
27:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Kryštof Malina (2:2).
27:54
Šimunék vyrazil vítkovickou střelu a bohužel to končí golem..
27:00
Po rychle rozehrané standartce se Požarovi nepovedlo vystřelit hezky(střela mu sjela) , škoda příště už tam bude!
25:00
V dnešním zápasu lze vidět bojovnost v každém souboji !
23:20
Vítkovice teď krasná kombinace ,ale naštěstí golman Šimunek podržel!
22:00
Musíme klasicky pochválit Dj Čuča , který dnes zaří opět výběrem hudby děkujeme!
20:01
Vítkovice u balonku první!
20:00
20:00
Střeli na branku v první třetině Tatran 6 Vítkovice 4 .
20:00
19:49
Matěj Havlas jako správný kapitán ukazuje svojí bojovnost v chtíči po balonku!
19:00
Máme tu poslední minutu první třetiny, uvidíme ještě gol?
18:11
Matěj Moravec zastavuje golovou přihrávku Vítkovic! Krasná obraná práce!
17:20
Jan Požár si povodil na polovině 2 vítkovické hráče bohužel pak už si dal moc velké sousto!
15:59
Tatran bude rozehrávat standartku
15:08
Vítkovický hráč šel 1 na 1 ale trefuje jen branicího Tatranského hráče
13:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma bez asistence (2:1).
13:14
Adam Choma krasnou střelou o horní tyčku snižuje Tatranský náskok!
12:50
Pelech z vlastní poloviny se pokusil o dlouhý nához ale bohužel nic se nekoná!
10:33
Poslední 4 minuty vítkovice velice dominantní na balonku.
09:00
Vítkovice kombinují na pulce Tatranu .
07:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Sebastián Rod, asistoval Jan Faitenhanzl (2:0).
07:23
Po mantinelu a k pravé tyčce krasná akce!
05:42
Vítkovice málem odpověděli na Střešovickou branku!
05:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Petr Husťák, asistoval Matěj Havlas (1:0).
05:25
A máme tu první goll!!!
03:51
Moravec střílí , ale bohužel střela zblokována , hraje se dál!