2:2
5:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbal Ústí 7:5
34. Daniel Sekula, 38. Rostislav Gattnar, 43. Lukáš Herblich, 47. Ondřej Čech, 55. Jakub Koch, 56. Lukáš Herblich, 59. Jan Vojáček - 14. Petr Goltsch, 26. Ondřej Kawulok, 27. Pavel Vítek, 44. Jan Peška, 51. Adam Pucarević; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Patrik Plevák 8 - Dominik Hrabě 15; po třetinách: 0:1, 2:2, 5:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Vítkovice 8, Ústí 4 Střely celkem: Vítkovice 22, Ústí 13
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 42 Jakub Koch, Ústí - 2 Dominik Hrabě
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana L. Pekárka: Opět stejná tradice a ohraná písnička. Něco jako Mrazík na Silvestra. Po 90% utkání udržení koncentrace a dodržování pokynů. Poté klasický výpadek koncentrace a podělání se ze zápasu. Škoda, dnes po dvou třetinách jsme věřil ve výhru. Děkuji soupeři za utkání a gratuluji.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Tomáše Sladkého: Prohrávali jsme 0:3 a to zcela zaslouženě. Po nutném stažení sestavy až na posledních deset hráčů se nám podařilo otočit utkání, které jsme museli vyhrát. Dobijeme baterky, zítra vykročíme pravou nohou.
60:00
59:38
Střely ústeckých úspěšně blokují bránící hráči Vítkovic.
58:33
Ústí to zkouší v 6ti.
58:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Ondřej Sidunov (7:5).
58:12
Ústí se snaží o postupný útok, zatím se mu to ale nedaří, Vítkovicím se daří sbírat míčky na manťácích.
55:30
Timeout Florbal Ústí
55:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Daniel Sekula (6:5).
55:30
Sekula na Herblicha, který trefuje levý vinkl Hraběho brány.
54:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Daniel Sekula (5:5).
51:52
Malina zabránil přihrávce na úplně volného hráče Ústí před odkrytou bránou Pleváka.
51:10
Herblich do gólmana.
50:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Pucarević bez asistence (4:5).
49:59
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Rostislav Gattnar.
49:59
Gattnar při trestném střílení trefuje tyč...jaká je to tyč, by Vám s cenzurou určitě rád sdělil on sám :)
49:34
Vítkovice si ukázkově vypressovaly míček..škoda, že o něj brzy přišly..
46:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech, asistoval Daniel Sekula (4:4).
43:38
Vítkovice také v pozici 2 na 1..Hanzlík nádherně našel úplně volného Chomu, který ale pálí mimo prázdnou bránu.
43:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Jan Sattler (3:4).
43:18
Na druhé straně využívá Ústí 2 na 1..
42:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Ondřej Sidunov (3:3).
42:37
Herblich střelou ze středu z otočky využívá přesilovou hru.
42:19
Vyloučen hráč Adam Pucarević družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:39
Vítkovice v šesti při odloženém vyloučení hostí..
38:33
Vyloučen hráč Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
38:33
Vítek v rámci ochrany svého gólmana zmasíroval Kocha po odpískání tak moc, že si půjde spočnout na 2 minuty.
37:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Jan Vojáček (2:3).
37:37
Gattnar po spolupráci s Vojáčkem využívá rozehrávku z rohu střelou těsně nad Hraběho ruku
36:42
Koch z bezprostřední blízkosti nedokázal tečovat za Hraběho záda.
35:00
Dnešní utkání sleduje 32 diváků.
33:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Sekula, asistoval Jan Besta (1:3).
33:57
A už se prosazují i Vítkovice, po pohledné kombinaci Sekuly s Bestou
32:00
Hanzlík našel na středu volného Chomu, který míří mimo.
30:00
Gattnar si v rámci zachování týmového ducha počíná stejně jako před chviličkou Herblich
29:55
Herblich ze středu jen do prvního hráče, který byl na ráně
27:26
Choma hledal zpoza branky volného Zitu, který byl ale srolován za záda Hraběho..
26:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek, asistoval Adam Pucarević (0:3).
26:27
Vítek dokázal skórovat i přesto, že byl faulován jedním z vítkovických beků
25:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Pavel Vlček (0:2).
25:52
Ústí se svou aktivitou dostává do dvoubrankového vedení
21:49
Chybu ve vítkovické rozehrávce se Ústí nepodařilo přetavit v gól..a při návratu na střídačku to samotní hráči komentovali peprnými slovy :)
18:30
Vítkovice si vyčkaly na chybu v rozehrávce soupeře, získaly míček a snaží se přejít do útoku
17:31
Ústí po pěkné kombinaci pálí mimo
13:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Goltsch, asistoval Dominik Herzina (0:1).
13:46
Opět platí staré "dobré" pořekadlo - "Nedáš-dostaneš."... z otočky těsně nad ruku Pleváka otevírá skóre zápasu Goltsch.