1:3
5:4
- : -

FBC Došwich Milevsko - Kanonýři Kladno 6:10
36. Kryštof Süsmilich, 41. Lukáš Trojáček, 44. Martin Dolejš, 48. Kryštof Süsmilich, 53. Lukáš Trojáček, 57. Tomáš Janda - 11. Vojtěch Balvín, 17. Milan Všetečka, 20. Matyáš Bachmaier, 27. Mikuláš Plášek, 35. Tomáš Sochor, 40. Matěj Stůj, 44. Milan Všetečka, 45. Matyáš Bachmaier, 56. Mikuláš Plášek, 60. Matyáš Bachmaier; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 21 - Marek Pospíšil 39; po třetinách: 0:3, 1:3, 5:4;
60:00
A je hotovo, hosté v průběhu poslední třetiny nedovolili domácím snížit na takový brankový rozdíl, aby se museli strachovat o vítězství.
60:00
Komentář trenéra domácích Jaromíra Hrůzy: "Ospalá první třetina, kdy jsme se nedokázali dostat do tempa, nás stála utkání. Z toho následně soupeř těžil i začátkem druhé třetiny. Ve třetí třetině jsme sice korigovali výsledek, ale na zvrat celého zápasu to nestačilo. Děkuji hráčům za předvedený výkon a 100% nasazení."
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Buka: "Dokud jsme v utkání plnili to, co fungovalo, tak jsme byli schopni si vytvářet šance. Bohužel v úvodu 2. třetiny a skoro celou 3. třetinu si hráči na hřišti dělali, co chtěli. Ve spojení s našim nedůrazem před vlastní brankou jsme dovolili zdramatizování. Jsme rádi za 3 body a věřím, že zítra budeme zase o kus lepší."
60:00
59:48
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
59:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Mikuláš Plášek (6:10).
58:55
Dobývání kladenské svatyně pokračuje, ale času je tuze málo.
58:03
Domácí faul v útočném pásmu, to se hostům hodí..
56:32
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Tomáš Janda, asistoval Patrik Plocha (6:9).
56:32
Došwich vykřesává naději střelou od obránce, která zapadla tam, kam měla!
55:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Matyáš Bachmaier (5:9).
55:20
Hosté se vymaňují z domácího tlaku tím nejúčinnějším způsobem - vstřelenou brankou!
52:21
Timeout Kanonýři Kladno
52:21
Ztečovaná rána a je sníženo na rozdíl 3 branek. Hosté si ihned berou oddechový čas.
52:20
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Tomáš Janda (5:8).
50:29
Další závar před brankou Kanonýrů, ale nakonec bez brankového vyústění...
49:11
Cink! Tyčka hostující branky zabraňuje dalšímu snížení.
47:23
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Kryštof Süsmilich bez asistence (4:8).
47:23
Tohle nemohli hosté ustát a taky, že neustáli. Obrovský tlak domácích v přesilovce přináší snížení.
46:20
Vyloučen hráč Vojtěch Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
44:35
Teď to tam nějak padá, co? A padají dokonce i mantinely, takže je zde prostor i pro místní pořadatele.
44:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Filip Molhanec (3:8).
43:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Filip Molhanec (3:7).
43:08
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Vojtěch Bečka (3:6).
40:35
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček bez asistence (2:6).
40:35
Vždyť ono to půjde! Tlak před hostující brankou a golman neměl nárok.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 11:11, v součtu po 2 třetinách 26:21 ve prospěch domácích.
40:00
Ve zkratce - druhá třetina přinesla podobný obrázek jako ta první.
40:00
Utkání přihlíží 85 neplatících diváků, děkujeme! Snad je domácí ve třetí třetině potěší více než v dosavadním průběhu zápasu.
40:00
39:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj bez asistence (1:6).
39:26
Matýsek je zpátky na hrací ploše a hraje se v plném počtu na obou stranách.
38:15
Hosté při přesilovce s kombinací nespěchají a v klidu si předávají balonek na polovině domácího Došwihu.
37:26
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
35:27
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Kryštof Süsmilich, asistoval Václav Strouhal (1:5).
35:27
Tak přece jen! Důraz před brankou přináší snížení a hala ožívá!
34:42
Přesilovka se zatím Došwihu nedaří a místo ohrožení branky Kanonýrů naopak inkasovali.
34:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Sochor, asistoval Matěj Stůj (0:5).
34:11
33:44
Domácím se snaha upřít nedá, ale hosté si zatím vybudovaný náskok hlídají.
32:20
Domácí Matěj Stráňka přitvrzuje. Porovnáme mantinely a jede se dál..
31:44
Domácí v plném počtu.
29:44
Vyloučen hráč David Staněk družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
29:44
Na hokejovém turnaji v Naganu takové "sekyry" procházely bez povšimnutí. Ale dnes je jiná doba.. a taky je to vlastně jiný sport.
28:20
Domácí obránce vyzkoušel pozornost vlastního brankáře a ten ukazuje, že je připraven čelit ranám odkudkoliv a od kohokoliv.
26:28
26:28
..a domácí útočnější hra dává šanci k hostujícím brejkům. A ten teď dokázali proměnit.
24:20
Domácí otvírají hru a přináší to i šance, jako teď tu Bečkovu, kdy byl sám před hostující brankou a zkoušel tečovat mezi nohy brankáře. Ten má stále ale zamčeno, asi spolkl i klíč a nikdo ho tedy nemůže logicky najít.
21:15
Domácí začínají přitápět pod kotlem, tak uvidíme, jestli to přinese kýžený gól.
20:00
20:00
Hosté zatím v první třetině předvedli domácím lekci z produktivity. Když se dostali k zakončení, tak bylo nebezpečné. To domácím zatím schází.
20:00
19:59
Na střely domácí vedou po první třetině v poměru 15:10, z pohledu skóre ale máme poměr poněkud jiný.
19:18
19:18
Hostující Kanonýři dostávají svému přízvisku a přízemní střelou ze střední vzdálenosti jdou do tříbrankového vedení.
18:30
Domácí jsou druhou brankou trochu opařeni a hosté útočí z nebezpečných brejků.
16:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Matyáš Bachmaier (0:2).
16:37
Jednoduchá akce "2 na 0" a je to 0:2.
14:20
Domácí jdou za vyrovnáním, ale lítá to převážně mimo a nebo má hostující brankář zamčeno, jako nyní před domácím Bečkou.
13:09
Hezké zakončení hostujícího obránce, ale na florbalovou branku bylo trochu vysoké.. asi tak o 5 metrů..
11:12
Před oběma brankami je nadále živo a je vysoce pravděpodobné, že předchozí branka nebude jedinou v tomto utkání.
10:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Matěj Stůj (0:1).
10:12
Poměrně laciná ztráta na vlastní polovině a střela přes domácího obránce znamená vedení hostů.
08:00
Hra se trochu zklidnila a oba týmy se primárně soustředí, aby neudělali chybu, která pošle soupeře na koně. Myšleno obrazně na koně, žádná živá zvířata v hale povoleny nejsou..
06:05
Miloš Kahoun v domácí kleci zachraňuje zázračně před pohromou a vytahuje z brankové čáry téměř jasnou branku!
05:50
Hostující kanonýři jsou nadále více na balonku a domácí čekají na svou šanci.
04:41
..to také přežili!
04:40
Domácí oslabení přežili a budou čelit standardní situaci před vlastní brankou.
03:30
Hosté jsou v početní výhodě nastěhování na polovině domácích, ale zatím bez vážnější šance.
02:40
Vyloučen hráč Jan Volf družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
01:17
Svižný začátek a na obou stranách jsme viděli několik zakončení. Nicméně spíše mimo branku..
00:01
A již hrajeme, domácí v modrém útočí z pohledu hlavní tribuny zleva doprava, hosté v bílém samozřejmě naopak zprava doleva a rozhodčí v žlutém zatím neútočí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Marek Pospíšil; hráči v poli: Filip Molhanec, Vojtěch Novák, Milan Všetečka, Mikuláš Plášek, Matyáš Bachmaier
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Patrik Plocha, Jan Volf, David Staněk, Tomáš Janda, Tomáš Biskup
00:00
Začátek utkání se blíží a oba týmy jsou více než nabuzení. Důkazem je 11 prasklých balonků z rozcvičky. Společně s odměnou pro zapisovatele onlinu přijde pořadatelství tohoto zápasu domácí Došwich velmi draho!
00:00
Bojové pokřiky obou týmů již zazněly a půjde se na věc!
00:00
Vítáme všechny internetové ultras, kteří se nevešli do našlapané milevské sportovní haly a zápas 5. kola nadstavby KB ligy juniorů si budou vychutnávat z tepla svých domovů. V hale je docela chladno a k zápasu sem přijelo Kladno.
00:00
Oba týmy se rozcvičují a v hlavě již mají začátek utkání, který by měl proběhnout přibližně za 27 minut a 34 sekund.
00:00
Ještě 15 minut si lze vsadit na výsledek tohoto utkání. Kurzy: 1 - 2,05 ; 0 - 3,5 ; 2 - 1,95