3:2
1:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Chomutov 4:5
28. Tomáš Hanák, 30. Daniel Drobiš, 31. Dominik Konopa, 49. Dominik Konopa - 3. Martin Peksa, 14. Vojtěch Bernas, 29. Tomáš Zelinka, 37. Ondřej Halej, 44. Ondřej Halej; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 20 - Jan Štěpánek 27; po třetinách: 0:2, 3:2, 1:1;
60:00
59:59
Střely na bránu ve třetí části: domácí 12, hosté 10.
59:59
Komentář trenéra hostů Martina Bociana: Dnes to z naší strany nebyl vůbec optimální výkon, oproti tomu domácí hráli velmi dobře. K vítězství nás dovedl vynikající gólman a také dobrá týmová práce na obranné polovině. Zbytek do zítřka zlepšíme. Díky soupeři za výborný výkon a tradičně našim fanouškům za podporu.
59:59
komentář trenéra domácích Jana Králíka : Dnes jsme poprvé hráli florbal na hranici našich možností. Zápas rozhodla neproměněná přesilovka 5na3. Dvě třetiny zápasu jsme byli lepším týmem, bohužel, to na 3 body nestačilo.
59:38
Timeout Florbal Chomutov
59:38
Vyloučen hráč Michal Forst družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
59:38
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
58:25
Po oddechovém čase se domácí snaží hru zklidnit, hrají v šesti bez gólmana a za každou cenu si uzurpují balon pro sebe.
57:54
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:50
Chomutov vyvíjí na domácí čím dál větší tlak.
56:44
Hosté momentálně mají smůlu co se týče střel na bránu.
55:42
Morávek zabránil další chomutovské střele.
54:49
Naštěstí pro domácí minula střela hostí Ernstovu bránu.
52:07
Hra se zase přesouvá z jedné poloviny na druhou, objevují se i poměrně tvrdé zákroky.
49:31
Hanák ukázal další učebnicovou přihrávku před bránu, jenže Drobiš se bekhendem netrefil.
48:24
Po krásné Hanákově nahrávce Konopa vymetl pavučiny v levém horním rohu Štěpánkovy branky.
48:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Konopa, asistoval Tomáš Hanák (4:5).
47:30
Další ukázkový Ernstův zákrok.
46:55
Drobiš nejdříve z metru trefil brankáře, Forst poté tyčku. Domácím dnes chybí štěstí.
46:11
Fořt si znovu vyběhl s míčkem, ale spoluhráči mu bohužel nepřišli na pomoc a tak míček ztrácí.
43:51
Halej napravuje chybu svéhu týmu a po dalším úniku celkem s přehledem proměnuje.
43:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej bez asistence (3:5).
42:38
Hosté sebrali Štírům míček a jdou do breaku, ale neproměnují.
40:45
Chomutovští na úvod předvedli krásnou kombinaci, ale zakončení se jim nepodařilo.
40:00
40:00
39:59
Střely za 2. třetinu: Domácí 10, hosté 9.
39:03
Další Fořtův únik opět zblokován Chomutovem.
37:12
Hra se stále přiostřuje, hráči létají nejen do brány, ale teď i za mantinely.
36:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Daniel Kučera (3:4).
35:56
Brožek zblokoval přihrávku hostí a sám vyběhl na bránu, ale naneštěstí neproměnil.
34:35
Fořtův slibně vypadající únik byl hosty zničen již v zárodku.
33:07
Hra se drží spíš na polovině domácího týmu
30:42
Pozor pozor! Míček nám právě skončil v bráně i s Konopou!
30:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Konopa, asistoval Daniel Drobiš (3:3).
30:04
Ernst nádherně zablokoval chomutovskou střelu.
29:21
Míček lítá ze strany na stranu a oběma týmům se v krátkém čase povedlo prosadit, i když byl gól hostí trochu diskutabilní.
29:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Tomáš Hanák (2:3).
28:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Zelinka bez asistence (1:3).
27:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Daniel Drobiš (1:2).
25:24
Tým hostí hraje v plném počtu, diváci zhlédli další nevyužitou přesilovku Štírů.
23:43
Domácím se opětovně nedaří využít přesilovku, hosté se dokonce dostávají do šancí ve čtyřech.
23:21
Vyloučen hráč Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
22:31
Hosté se dostali do breaku, ale neproměnili.
20:01
K míčku se po buly dostávají Štíři.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Domácí 9, hosté 6.
19:23
Dvořák po krásné kombinační souhře netrefuje branku.
18:03
Nyní jsou většinu času na míčku domácí, bohužel však nevyužívají ani breaky, ani standardky.
14:18
Chomutovští blokují každou štírskou střelu.
13:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Ondřej Halej (0:2).
12:22
Chomutov již hraje v plném počtu, Štíři nedokázali proměnit ani v takové přesile.
10:47
Hosté hrají ve třech a zatím se statečně brání.
10:18
Vyloučen hráč Marek Pokorný družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
09:38
Vyloučen hráč Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
09:19
Štíři mají výhodu a pouští se do hry v šesti.
07:34
Drobiš již podruhé střílí, ale bohužel bez štěstí.
06:44
Štíři jsou na balonu a snaží se přesilovku využít.
05:45
Vyloučen hráč Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
02:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Daniel Kučera (0:1).
02:42
Hra se přelévá ze strany na stranu, jen Chomutov zatím dokázal proměnit.
01:20
Váchova střela minula bránu.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Martin Peksa, Ondřej Halej, Vojtěch Bernas, Matyáš Müller, Daniel Kučera
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Valdemar Vokálek; hráči v poli: Tomáš Brožek, Daniel Drobiš, Michal Forst, Dominik Konopa, Tomáš Hanák