3:0
2:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:3
4. Zdeněk Malich, 4. Antonín Šmerák, 14. Jiří Halama, 28. Jiří Halama, 39. Jiří Halama, 40. Jiří Halama, 48. Adam Hemerka, 59. Jiří Halama - 19. Daniel Riley, 41. Matěj Čermák, 51. Daniel Riley; rozhodčí: Jan Saňka - Martin Kněžík; vyloučení: 5:3 + Martin Zeman ČK3 + 5; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Michal Kráčmar 20 - Lukáš Bezpalec 6, Filip Čermák 10; po třetinách: 3:1, 3:0, 2:2;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině 8:9
59:59
Vyjádření trenéra domácích: První třetina vynikající, dokázali jsme vytěžit maximum z pomalého rozjezdu Sparty a využili příležitosti. Naštěstí jsme si vytvořili solidní náskok, protože nejtěžší pro oba týmy ve zbytku zápasu bylo asi soustředit se na hru… Děkujeme soupeři za utkání a přejeme pohodovou cestu domů.
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Zápas, který jsme nezvládli ani herně, ani v hlavách. Zápas nám prohrálo prvních 10 minut a posledních 5 minut 2. třetiny. Doufám, že se dnešní výkon nebude opakovat. Děkujeme soupeři za zápas.
59:07
Střela Hronka končí těsně mimo.
58:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Adam Hemerka (8:3).
57:20
I přes přesilovku Hattricku má míček Sparta.
55:03
Vyloučen hráč Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP do konce utkání.
55:03
Vyloučen hráč Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 5 minut za nesportovní chování.
50:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Riley, asistoval Matyáš Velc (7:3).
50:07
Vyloučen hráč Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
49:26
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
49:26
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:03
Vyloučen hráč Ondřej Hurt družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka z trestného střílení (7:2).
47:03
Hemerka proměňuje nájezd s velkým přehledem.
46:58
Kráčmár předvádí další parádní zákrok
46:40
Vyloučen hráč Antonín Šmerák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:28
Kolář po pěkné kombinaci minul branku.
45:08
Vyloučen hráč Zdeněk Malich družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
44:20
Sparta teď má ponechanou výhodu a zkouší hru v šesti.
40:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Ondřej Hurt (6:2).
40:17
Sparta začala aktivně a hned dává první gól, možná to bude ještě drama.
38:59
Kráčmár i připisuje další skvělý zákrok.
38:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Zdeněk Malich (5:1).
38:16
Po střele Malicha do tyče, doráží Halama.
36:54
Sparta teď kombinuje na své polovině.
35:58
I když obraz hry tomu neodpovídá, Hattrick zatím vystřelil ve druhé třetině jen 2x.
32:38
začalo se zase hrát rychle nahoru dolu.
31:18
Po seknutí do Kráčmára, zjednává pořádek Maleček.
29:15
Kráčmár předvádí dobrý zákrok
27:45
Sparta se pomalu rozehrává.
27:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Adam Klimeš (4:1).
27:15
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
27:15
Po náhozu Klimeše a chybě golmana hostů, dává gól Halama
23:16
Hudeček při samostatném úniku minul branku.
20:00
20:00
19:59
střely po 1. třetině 9:5
19:41
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
19:31
Halamovi před prázdnou brankou přeskočil míček hokejku.
18:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Riley, asistoval Jan Kolář (3:1).
18:31
Riley doráží do odkryté branky a snižuje na rozdíl dvou gólů.
17:49
Malečkova střel těsně minula branku
13:50
Po rozehrávce z velkého brankoviště hostů, přidává další gól pro domácí Halama.
13:44
13:00
Sparta teď uklidňuje hru a pomalu rozehrává.
09:28
Hattrick má tlak golman, ale zatím drží Spartu.
08:02
Po dobré kombinaci střílí Kůra J. vedle.
07:32
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
03:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Matyáš Kůra (2:0).
03:58
Šmerákovu střelu si jeden z hráčů Sparty sráží do vlastní branky.
03:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Adam Hemerka (1:0).
03:04
Hemerka prošel přes dva hráče, nahrál na osamoceného Malicha a ten jeho gólovou nabídku neodmítá.
01:20
Začalo se velmi aktivně, hraje se rychle nahoru dolu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Lukáš Bezpalec; hráči v poli: Josef Huňat, Lukáš Veber, Petr Tlapa, Matyáš Velc, Matěj Čermák
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Michal Kráčmar; hráči v poli: Jakub Maleček, Adam Klimeš, Adam Hemerka, Jiří Halama, Zdeněk Malich