0:2
1:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 6:7
1. Adam Hemerka, 11. Adam Hemerka, 14. Adam Hemerka, 16. Matěj Lang, 19. Antonín Šmerák, 45. Jiří Halama - 11. Josef Juha, 15. Matěj Pěnička, 19. Matěj Pěnička, 29. Tomáš Pour, 36. Matěj Pěnička, 55. Filip Forman, 56. Jakub Buršík; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 6:1; využití: 0:3; diváků: 62; zásahy brankářů: David Nečas 24 - Filip Šik 4, Jakub Zavřel 6; po třetinách: 5:3, 0:2, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích p.Jana Niznera: Pěkný zápas, výborný soupeř. Od nás výkon na hranici aktuálních možností, škoda zbytečných vyloučení v poslední třetině, mohli jsme hrát o body... Gratuluji Bohemce.
60:00
komentář trenéra hostů: hezký rychlý zápas, o výsledek a body se hrálo až do úplného konce. my musíme zlepšit produktivitu, především v přesilovce. díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
59:59
Střely v závěrečné třetině: domácí, 4 hosté 12 Střely celkem domácí 16, hosté 31
58:14
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
55:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Forman (6:7).
54:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Buršík (6:6).
53:18
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
52:49
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
49:09
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Adam Hemerka.
45:15
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
44:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Adam Hemerka (6:5).
43:37
Vyloučen hráč Zdeněk Malich družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:14
Vyloučen hráč Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:59
Střely 3:10
35:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (5:5).
34:34
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
33:27
32:09
Bohemka kontroluje hru.
28:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Filip Horák (5:4).
18:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Tomáš Otcovský (5:3).
18:36
Šmerák navyšuje na 5:1.
18:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Adam Hudeček (5:2).
18:14
Hemerka v úniku minul.
17:14
Pěnička nastřelil tyč.
17:00
David Nečas nám ukazuje vzorové zákroky.
15:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Lang, asistoval Šimon Hronek (4:2).
14:44
Matěj Pěnička pěknou střelou k tyči snižuje na 3:2
14:43
14:22
Diváci mohou na hřišti vidět velmi tvrdé souboje.
13:05
Je to tady!! Adam Hemerka zkompletoval hattrick.
13:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Vojtěch Kužela (3:1).
10:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Sebastián Palda (2:1).
10:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Matyáš Kůra (2:0).
10:00
Adam Hemerka backhandem napálil míček do brankoviště a tam si ho jeden z hráčů Bohemians srazil do branky.
08:31
Juha dostal přihrávku na mantinel a vystřelil, ale Nečas úspěšný.
06:32
Hosté se usadili v pásmu Hattricku a kombinují ze strany na stranu.
05:15
Hattrick zasypává střelami Šika, ale stav se nemění.
02:01
Hra má velmi vysoké tempo.
00:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Jakub Maleček (1:0).
00:45
Adam Hemerka vsítil první branku utkání.
00:01
Uvodní buly vyhrává Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Filip Forman, Jakub Buršík, Jan Malič, Matěj Pěnička
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: David Nečas; hráči v poli: Jakub Maleček, Adam Klimeš, Adam Hemerka, Jiří Halama, Zdeněk Malich