3:2
1:2
- : -

FBC Došwich Milevsko - Florbal Chomutov 5:6
16. Tomáš Janda, 23. Václav Strouhal, 33. Václav Strouhal, 37. Martin Dolejš, 57. Martin Dolejš - 2. Patrik Karger, 6. Jakub Holovej, 33. Ondřej Halej, 34. Marek Pokorný, 45. Daniel Kučera, 52. Martin Peksa; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 45 - Ondřej Slanař 28; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácího týmu Jaromíra Hrůzy: Daleko lepší výkon než včera. Velmi napínavé a vyrovnané utkání, kterému nechyběly emoce a souboje, přesto jsme na vítěství nestačili. Rozhodujícím faktorem bylo neproměnění vyložených šancí.V utkání dominovali oba brankaři. Děkuji celému týmu za odmakané utkání.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu Martina Bociana: Vyrovnané utkání, ve kterém vyhrál tým, který využil více šancí, výborně nás podržel brankář. Děkujeme soupeři za vyrovnané utkání a našim divákům za podporu.
60:00
59:59
Střely v 3.třetině: Domácí 11, Hosté 13
59:37
Tvrdý zákrok Domácího Stráňky posílá k zemi hráče hostů.
58:42
Došwich bojuje ze všech sil a snaží se prolomit chomutovskou zeď , brankář hostů zatím předvádí vynikající výkon.
57:43
Začíná se přiostřovat, spousta tvrdých zákroků se rozdává po hřišti.
56:51
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Petr Dolejš (5:6).
53:33
Došwich se snaží najít recept na vyrovnání stavu, ale zatím bezúspěšně. Chomutov je v obraně aktivnější.
51:04
Timeout FBC Došwich Milevsko
51:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Daniel Kučera (4:6).
50:23
Vyloučen hráč Patrik Plocha družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
49:32
Došwich pálí na bránu střelu za střelou, ale brankář Chomutova si svými zákroky vychutnává jejich pokusy.
48:27
Vyloučen hráč Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:24
Tak toto byla florbalová paráda, Chomutov si vytvořil další indiviudální akci na kterou musel Dvořák vytáhnout další zákrok jak z učebnice.
45:25
Chomutov nebezpečně ostřeluje svatyni Dvořáka, ale domácí golman svými zákroky betonuje jejich šance.
44:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Matyáš Müller (4:5).
40:25
Domácí si snaží vytvořit pozici pro střelu a využít přesilovou hru.
40:00
40:00
Bitva ještě není dobojována a na obou stranách je vidět vyrovnaná hra. Jdeme do 3 třetiny
40:00
39:59
Střely na branku ve 2.třetině : Domácí 13 , Hosté 16
39:42
Došwich se snaží dát ještě jednu trefu do šatny hostům.
39:34
Vyloučen hráč Michal Marek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
36:51
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš bez asistence (4:4).
36:51
Krásná akce v provedení Martina Dolejše vyrovnává stav .
35:34
Hra se přelévá ze strany na stranu a na hřišti panuje velké napětí.Dnes to bude opravdová bitva.
33:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Pokorný, asistoval Michal Marek (3:4).
33:10
Došwich je na koni, začíná kombinovat a vytvářet si šance.
32:22
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (3:3).
32:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej z trestného střílení (2:3).
32:02
Po faulu domácích je signalizováno trestné střílení.
30:10
Hosté jsou zatím v útočném pásmu aktivnější.
28:05
Tvrdá střela od půlky trefuje tyč domácích.
27:15
Na každé straně je vidět tvrdá hra a přibývají hity,
25:39
Domácí hrají v plném počtu.
24:50
Hosté se snaží využít přesilovku, ale golman domácích betonuje jejich šance.
23:39
Vyloučen hráč Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
22:32
21:43
Domácí přežili přesilovku a hrají v plném počtu.
20:13
A je to tu, hned v úvodu hosté napadají bránu Došwihu tvrdými střely a kombinacemi.Domácí zatím odolávají.
20:00
20:00
Po doplnění instrukcí k taktice od trenérů se jde do druhé třetiny.
20:00
19:59
Střely na bránu- Domácí:9 , Hosté:22
19:43
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
19:39
Domácí brankář Vlastimil Dvořák likviduje obrovskou šanci hostů.
15:41
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Tomáš Janda, asistoval David Staněk (1:2).
11:12
Domácí Vojtěch Bečka v osobní akci bohužel bez zakončení
10:08
Hezká kombinace domácích zaváněla golem.
08:45
Došwich se snaží kombinovat v útočném pásmu a vytvořit si šanci na střelu.
07:00
Domácí brankář Vlastimil Dvořák je dneska ve formě a likviduje další nebezpečnou střelu.
05:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Petr Švehla (0:2).
04:06
Hosté hrají v plném počtu.
02:38
Domácí se snaží využít přesilovou hru, hned v úvodu tvrdá střela na bránu.
02:05
Vyloučen hráč Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
01:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Patrik Karger, asistoval Matyáš Müller (0:1).
00:25
Jako první bombu na bránu v dnešním zápase vysílá Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Slanař; hráči v poli: Martin Peksa, Ondřej Halej, Vojtěch Bernas, Matyáš Müller, Daniel Kučera
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Matěj Stráňka, Václav Strouhal, Adam Černý, Tomáš Janda, Vojtěch Bečka