3:1
- : -
FBC Liberec

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec 8:5
9. Daniel Sekula, 19. Rostislav Gattnar, 25. Ondřej Sidunov, 27. Jakub Koch, 29. Matouš Zita, 48. Jakub Koch, 53. Jakub Koch, 54. Rostislav Gattnar - 11. Vladimír Trčka, 15. Martin Čermák, 34. Vladimír Trčka, 37. Vladimír Trčka, 50. Martin Čermák; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:4; využití: 3:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Štěpán Zerzoň 13 - Ondřej Volejník 19; po třetinách: 2:2, 3:2, 3:1;
60:00
Vyjádření k utkání za domácí V. Gurkovského: Konečně koncentrovaný výkon po celých 60.minut. V závěru dobře odbráněné, plusové body za využité přesilovky. Díky soupeři za fér a bojovný zápas.
60:00
Vyjádření k zápasu za hosty P. Salát: Celý zápas se z našeho pohledu střídaly téměř celou dobu malé a velké chyby. Solidně jsme se soupeřem dokázali hrát tak 25 minut. Ve třetí třetině už nám docházeli síly a soupeř i díky přesilovkám dokázal zápas rozhodnout. Díky za fér utkání.
60:00
59:37
Vyloučen hráč Adam Choma družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
59:37
Choma dramatizuje utkání, po nezvládnutém prohozu zastavil Pšeničku na sekanou
57:17
Druhý kombinační pokus s prázdnou bránou sice vypadal na první pohled o dost lépe, ale výsledek zkazila střela Pšeničky do...
55:20
domácí kombinují, na míčku se vystřídali všichni hráči na hřišti, přitom nepřekročili půlící čáru
53:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Ondřej Sidunov (8:5).
53:57
Přesilovkovou kombinaci zakončil Gattnar exlusivní šibenicí zleva z jedničky
52:09
Vyloučen hráč Martin Čermák družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
52:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Rostislav Gattnar (7:5).
51:49
Vyloučen hráč Lukáš Lhota družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou.
50:15
Hra se vyvinula na pěkný kentus, nepřesnost střídá nepřesnost, podle hesla, každý chvilku tahá pilku
49:05
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák bez asistence (6:5).
47:19
46:53
Vyloučen hráč Jakub Jaroš družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
45:25
Zita poslal do vlastní branky severočeskou 11 , předchozí akce ale smrděla a kdyby to trefil, Zerzoň by si neškrtl
43:40
Teď byla hra tak blízko ke stolku časoměřičů, že mi tu Šedivý čuměl do notebooku
42:48
Na míčku Liberec, Třka konstruktivně za mantinel
42:13
První střelu na branku má 15 z Liberce
41:30
Rozdíl je v tom, že doposud jsme neviděli žádnou úspěšnou střelu. Z úspěch považuji, že letí na branku
36:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Tomáš Pšenička (5:4).
36:33
Ano ano, takže zase se potvrzuje, když něco řekneš, okamžitě se vývoj změní na opak. Liberec vzal do ruky otěže a po kombinaci zpoza branky domácích přes pravý mantinel a křižnou na druhou stranu Trčka dramatizuje zápas střelou do zcela odkryté branky
35:00
Dnešní utká sleduje 46 diváků
33:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Lukáš Lhota (5:3).
33:38
Po exceleně odbráněné standartce "mezi kruhy" opět dementoval můj předchozí výrok liberecký Trčka a střelou , jakých jsme již dnes viděli spoustu, upravuje skóre
32:35
Slušná spolupráce Vandrol Zita Vandrol zakončená petardou do naolejované masky v Liberecké brance
30:42
Hra je teď dost nahnutá, obdobně jako skóre, po první dvou minutovce, kdy Liberec lítal po hřišti jako šílený, se už teď dostává na míček dost sporadicky
28:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matouš Zita, asistoval Tomáš Hanzlík (5:2).
28:01
Hanzlík vybíhající z levého rohu poslal míček před branku, Zita podlácl Volejníka
26:43
Malina vybíhající z poza vlastní branky si obhodil v rohu severočecha a běžel za míčkem, když dostal slušný strom od Sidunova, no naštěstí to ustál
26:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Adam Choma (4:2).
24:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Jan Vojáček (3:2).
24:27
Další krok k vyrovnání střeleckých pokusů udělal mezi kruhy Vojáček Sidunov se dorážkou přiblížil i do té branky
24:17
Hanzlík přiblížil počet střeleckých pokusů na branku k vyrovnání, do branky ale zatím moc ne.
20:25
První střelu druhé třetiny má taky hostující tým, Krejčí z velké blízkosti lehce napravo do Zerzoně
19:59
Je to na setiny, domácí vstřelili branku, ale třetina skončila se startem sirény a tak je skóre vyrovnané, ale s hrou si musíme počkat na druhou třetinu.
18:43
Gattnar si asi přečetl předchozí komentáře a pěknou střelou od půlky posílá moje předchozí zhodnocení do propadliště dějin
18:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Kryštof Malina (2:2).
18:03
Hanzlík zkusil na půlce střelu tahem, ale míček mu ale z čepele odjel ještě dřív a tak akorát natáhl došvihem Čermákovi
17:21
Prozatím hra vypadá dosti vyrovnaně, jenom si musíte zakrýt skóre
14:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák, asistoval Jakub Mádlo (1:2).
13:04
Vyloučen hráč Filip Šedivý družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
13:04
Vyloučen hráč Lukáš Herblich družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
13:04
Na oběd budou asi šťouchané brambory, po šťouchanici před brankou Liberce se uvolní hřiště, Herblich a Šedivý jdou o svém počínání rozjímat na trestné židle.
10:05
10:05
Liberecká pětice pěkně rozkombinovala vítkovickou čtveřici a pěknou střelou využívají převahu
08:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Sekula, asistoval Jakub Koch (1:0).
08:49
Koch tvrdě odstavil hráče Liberce od míčku, a vzhledem k tomu, že se jako první na hřišti vzpamatoval z překvapení, že se nic neozvalo, poslal míček na Sekulu a ten backhendem věší
08:20
Vyloučen hráč Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
06:50
Protiútok Vítkovic zakončoval equilibristicky z leva Hanzlík, míček do Liberecké branky nazajel
06:20
Herblich zkusil další ránu z uctivé vzdálenosti u pravého mantinelu , prostřelil bránícímu hráči jesličky, Volejníka zalil pot, míček se odrazil někam doleva mimo bránu
03:30
Další střelecký pokus, který by za určitých okolností mohl skončit vlněním sítě si z větší vzdálenosti připisuje Kaleta, tentokrát se s ním ne..., ale Volejníka taky nevyděsil.
02:30
Máme tu první střelu na branku v dnešním zápase. připisují si ji domácí a Gattnar to zkusil tak, aby Volejníka moc nevyděsil.
00:01
úvodní vhazování vyhrál Liberec
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Ondřej Volejník; hráči v poli: Matěj Ševčík, Lukáš Lhota, Tomáš Pšenička, Lukas Krejčí, Vladimír Trčka
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Štěpán Zerzoň; hráči v poli: Rostislav Gattnar, Kryštof Malina, Jan Besta, Jan Vojáček, Ondřej Sidunov