2:1
3:2
0:1

Sokol Pardubice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 7:8p
4. Vojtěch Kaluža, 7. Rostislav Verner, 23. Marek Macek, 33. Dominik Czeszewski, 47. Matouš Sákra, 50. Filip Novák, 54. Filip Novák - 1. Jakub Mikulok, 8. Matěj Matoška, 16. Dominik Kaloč, 20. Adam Gábor, 29. Vít Dočkal, 44. Matěj Matoška, 58. Dominik Kaloč, 63. Dominik Kaloč; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martin Korunka 22 - Ondřej Kolajta 22; po třetinách: 2:4, 2:1, 3:2, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení - 0:3
65:00
Komentář trenéra hostů: Kluci se po přestávce na zápas těšili, ale vydrželo jim to jen 1. třetinu, od 2. třetiny výkon klesal. Naštěstí nám vyšla koncovka utkání a máme alespoň 2 body. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: Vzhledem k tomu, v jaké sestavě jsme dnes zahráli, tak super výkon podpořen i bodovým ziskem. Díky Ostravě za fair-play hru a všem ostatním za podporu.
62:26
62:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Lukáš Homola (7:8).
61:40
Ostrava stále na míčku.
61:37
Matoušek trefil boční síťku.
60:05
Buly v prodloužení vyhrála Ostrava a jde hned do 4 bez gólmana.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině - 13:8
60:00
59:58
V poslední minutě se nic nestalo a tak se jde do prodloužení.
57:27
57:04
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
55:07
Korunka vyrazil prudkou střelu. Pardubice mají teď štěstí.
53:59
Lukáš Kučera naskočil zpět do hry a Pícha v tu chvíli přestřelil odkrytou branku.
53:20
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák bez asistence (7:6).
53:20
I přes oslabení Novák vybojoval míček a ze samostatného výběhu dostává svůj tým do vedení.
53:10
Korunka střelu zblízka chvatně vyrazil.
52:29
Matoška přestřelil.
51:58
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
50:00
Pardubice : Ostrava - 1:1 na zlomené florbalky.
49:09
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval Matouš Sákra (6:6).
48:31
Přikrylova střela se obouchla o obě dvě tyčky a poté míček opustil nebezpečí branky.
46:10
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Lukáš Kučera (5:6).
43:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matěj Matoška, asistoval Vít Dočkal (4:6).
43:53
Matoška si namazal Korunku na chleba a vstřelil mu gól mezi nohama.
41:50
Mikulok přímo před brankou dorážkou míček za záda Korunky nedostal.
40:01
úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetiny - 8:9
40:00
39:14
Korunka v krátké době předvedl dva pěkné zákroky.
38:08
Ve velké šanci se Kaluža po přihrávce od Sákry netrefil.
37:54
Přikryl trefil boční síťku.
36:12
Ani druhou přesilovku Pardubice nevyužívají a hosté jsou už v plném počtu.
33:50
Vyloučen hráč Adam Gábor družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
32:49
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Tomáš Číhař (4:5).
32:13
Dnešnímu utkání přihlíží 25 diváků.
28:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vít Dočkal, asistoval Pavel Hurta (3:5).
27:56
Rakova pěkná střela byla vyražena Kolajtou mimo ohrožení branky.
24:06
Oba týmy v plném počtu.
23:20
Nota trefil konstrukci branky.
22:09
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Macek, asistoval Lukáš Kučera (3:4).
22:05
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
21:50
Kaloč přestřelil.
21:09
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
21:09
I Ostrava si zahraje přesilovku a to hned z úvodu 2. třetiny.
20:24
Hurtovu střelu čapnul Korunka.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině - 8:10
20:00
19:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adam Gábor, asistoval Patrik Pícha (2:4).
19:08
Po rychlé rozehrávce odskakuje Ostrava do 2 brankového rozdílu.
19:07
V poslední minutě třetiny jsou na míčku hosté.
16:20
Homolovu střelu zbrdil Rak, poté jí chytil Korunka.
15:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Jakub Mikulok (2:3).
14:05
Hra byla na chvíli pozastavena potom, co Kolajta byl shozen do své branky. Rozehrávku mají hosté.
10:20
Pardubice svou první přesilovku nevyužily a Ostrava už je v plném počtu.
08:16
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.
07:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matěj Matoška bez asistence (2:2).
06:53
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Rostislav Verner, asistoval Richard Rak (2:1).
05:19
Gólman hostů se gestem fair-play přiznal k tečovanému míčku, proto jsou na rozehrávce Pardubice.
03:56
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval Martin Korunka (1:1).
03:56
Gólman Korunka si zapisuje asistenci potom, co Kaluža perfektně zasadil míček do růžku branky hostí.
03:18
Kaločovu střelu vyrazil Korunka ve výskoku.
03:00
Homolovu střelu zblokoval jeho spoluhráč.
00:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mikulok bez asistence (0:1).
00:46
Skóre zápasu hned v první minutě otevírá Mikulok.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Matěj Matoška, Jakub Přikryl, Lukáš Homola, Vojtěch Krhovják, Pavel Hurta
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Korunka; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Matouš Sákra, Filip Novák, Marek Macek, Lukáš Kučera