4:0
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 10:0
3. Jakub Stelzer, 10. Filip Nový, 18. Martin Beneš, 20. Michael Brabec, 33. Filip Nový, 36. Štěpán Plachý, 50. Matěj Šebek, 52. Ondřej Horažďovský, 57. Martin Beneš, 59. Jakub Tykal; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Martin Bezděk 15 - Radek Šafář 17; po třetinách: 4:0, 2:0, 4:0;
60:00
Komentář trenára hostů, pana Jandy: Není potřeba hodnotit co se na hřišti dělo. SOupeř byl ve všech aspektech hry lepší. Měli jsme černého petra a pokud všechny naše klubové týmy, které dostali v tomto plném zápasovém programu přednost výsledkově uspějí, tak tato prohra nebyla zbytečná. Děkuji soupeři za fér utkání a přeji hodně štěstí do další části sezony.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Michálka: Dnešní zápas byl v průměrném tempu i díky nízkému počtu hráčů Brna. Každopádně děkuji hráčům za morální výdrž a doufám, že zítřejší zápas bude v lepším tempu a předvedeme ještě lepší výkon. Děkuji všem zúčastněným.
60:00
59:01
Právě se nám rozběhla poslední minuta tohoto utkání.
58:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Tykal, asistoval Matěj Šebek (10:0).
58:09
Tykal vstelil gól pro svou mladou na tribunně.
57:53
Domácí hrají opět v plném počtu. Jak dlouho jim to vydrží?
56:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Ondřej Horažďovský (9:0).
55:53
Vyloučen hráč Tomáš Holeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
54:54
Domácí hrají v plném počtu.
54:41
Šebek před odkrytou brankou netrefil balónek.
52:54
Vyloučen hráč Martin Beneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
52:46
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Jakub Stelzer.
52:46
A máme zde trestné střílení.
51:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Filip Nový (8:0).
50:43
Hra je nyní velmi neuhlazená.
49:15
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Šebek, asistoval Ondřej Horažďovský (7:0).
48:08
Bezěk nyní skvěle zasáhl proti střele Zbořila.
46:36
Domácí znovu v pěti.
44:26
Vyloučen hráč Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
44:23
Hosté nyní zatlačili domácí na jejich polovině.
41:31
41:03
Nyní sli domácí ve dvou na gólmana ale gól nedavají.
40:00
40:00
Střely v 1. třetině: 6:4
40:00
39:31
Vyloučen hráč Matěj Šebek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
37:51
Hra se nyní odehrává bez šancí ve středu hřiště.
35:17
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpán Plachý, asistoval Tomáš Holeček (6:0).
32:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Jakub Stelzer (5:0).
32:49
Nyní však přidávají pátou branku.
32:44
Domácí toho za tuto přesilovku mnoho nevymysleli.
30:44
Vyloučen hráč Roman Štěrba družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
30:42
Také domácí si zahrají přesilovku.
27:55
Domácí v tlaku.
25:19
Brabec jen o centimetry míjí pravý dolní roh hostující svatyně.
24:06
Hosté se ve 2. třetině zvedli a nepouštějí domácí přes polovinu.
22:34
Domcí ustáli přesilovku bez větších potíží.
20:34
Vyloučen hráč Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
19:14
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Michael Brabec, asistoval Jan Šůs (4:0).
17:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Vít Malý (3:0).
16:37
Hra je nyní plná nepřesností na obou stranách.
15:12
Hosté nyní vystrašili Bezděka.
12:03
Hosté se nejsou schopni dostat s balónkem přes polovinu soupeře.
09:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Ondřej Horažďovský (2:0).
02:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Stelzer, asistoval Jan Šůs (1:0).
02:36
Brabec nad.
00:01
Úvodní buly pro hosty z Brna
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radek Šafář; hráči v poli: Filip Kozák, Tomáš Vejmělka, Tomáš Večeřa, Milan Jedlička, Kryštof Indruch
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Jan Šůs, Michael Brabec, Filip Nový, Ondřej Horažďovský, Martin Beneš
00:00
Pro dnešek hostující tým z Brna získal v posledních dvou zápasech 3 body a nachází se s 2 výhrami a 4 prohrami na šestém místě. Nejprodoktivnějším hráčem hostí je s 22 body Milan Ducar, tentýž hráč je také se 14 vstřelenými brankami nejlepšní střelec hostí a nakonec nejvíce asistencí má Tomáš Dvořák-10.
00:00
Domácí FbC před reprezentační přestávkou poprvé prohráli na půdě Otrokovic a stejně jako jejich dnešní soupeř získali o tomto víkendu 3 body. Plzenští se však nachází po šesti odehraných kolech na 1. příčce. Nejprodoktivnějším hráčem domácích je s 25 body Ondra Horažďovský, tentýž hráč je také se 13 vstřelenými brankami nejlepší střelec domácích a také njlepším nahrávečem-12.
00:00
Krásný sobotní podvečer dámy a pánové, vítejte u online přenosu ze 7. kola KB ligy juniorů mezi FbC Plzeň a Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Dnešní utkání nám ukáže jak na sobě týmy pracovaly přes reprezentační přestávku.