4:1
1:0
- : -

FbC EMER SHOP Hradec Králové - FBC Došwich Milevsko 6:5
5. Tomáš Maršál, 22. Radim Kunart, 24. Michal Martinek, 28. Martin Krejčí, 29. Mikuláš Ryba, 59. Pavel Bartoš - 2. Adam Černý, 7. Jan Volf, 10. Václav Strouhal, 15. Adam Černý, 27. Adam Černý; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Jan Charouz 27 - Miloš Kahoun 38; po třetinách: 1:4, 4:1, 1:0;
60:01
Komentář trenéra domácích: nemůžeme si dovolovat podcoňovat soupeře.první třetina toho byla důkazem.Od druhého dějství výrazné zlepšení.Trpělivou hrou jsme zápas otočili.děkuji soupeři za utkání a Týmu za výkon.
60:00
59:59
Nejlepší hráči zápasu Hradec Králové: Mikuláš Ryba Došwich Milevsko: Adam Cerný
59:59
Střely: 14-11
59:59
Komentář trenéra hostí: Dobrý nástup, kde jsme se nejdřív dostali do tempa, které jsme především ve druhé třetině neudrželi nás stálo zápas. Děkuji hráčům za obětavý výkon. Nyní se musime dívat dopředu a z těžké porážky se oklepat. Děkuji soupeři a pořadatelům.
59:23
Hosté to zkouší bez brankáře.
58:56
Timeout FbC EMER SHOP Hradec Králové
58:56
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Pavel Bartoš, asistoval David Krása (6:5).
56:54
Charouz předvedl 2 výborné zákroky.
54:50
Timeout FBC Došwich Milevsko
54:50
Vyloučen hráč Radim Kunart družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
54:30
Vidíme šance na obou stranách
52:03
Hradečtí se i přes velký tlak nemohou prosadit.
45:25
Brankář hostí dnes předvádí velmi dobrý výkon a drží svůj tým v zápase.
42:50
Dnešnímu utkání přihlíží 41 diváků.
40:28
Vyloučen hráč Jan Volf družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hra rukou.
40:00
40:00
39:59
Střely 24-4
35:00
Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu.
31:41
Vyloučen hráč Michal Šrajbr družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:24
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:58
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Mikuláš Ryba bez asistence (5:5).
28:58
Dobrý důraz na brankovišti předvedl Mikuláš Ryba a srovnává na 5:5
27:13
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Martin Krejčí, asistoval Michal Šrajbr (4:5).
26:15
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Kryštof Süsmilich (3:5).
23:53
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Martinek bez asistence (3:4).
23:53
Michal Martínek vystihl hostující rozehráku a snižuje na 3:4.
21:35
Domácí vlétli do druhé třetiny jako uragán a dávají rychle kontaktní branku.
21:16
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval David Rosulek (2:4).
20:00
20:00
19:59
střely 6-17
19:00
Hradečtí se v první přesilovce zatím trápí.
17:50
Vyloučen hráč David Staněk družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:03
Vyloučen hráč David Krása družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
14:30
Domácí hrají bez pohybu a střelby a bohužel na skore se to projevuje.
14:18
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Vojtěch Bečka (1:4).
11:42
Charouz drží domácí v oslabení.
11:13
Vyloučen hráč Karel Ponča družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
09:00
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal bez asistence (1:3).
09:00
Využitá přesilovka hostí. Stav 1:3.
07:55
Vyloučen hráč Ondřej Koleník družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
06:38
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jan Volf, asistoval Tomáš Biskup (1:2).
06:38
Střela na přední tyč a je to 1:2
04:09
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Tomáš Maršál, asistoval Jan Charouz (1:1).
04:09
Střela na zadní tyč domácího Maršála zapadla ař do brány. Srovnáno 1:1.
01:03
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Matěj Stráňka (0:1).
01:03
První střela hostí a je to 0:1
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Patrik Plocha, Jan Volf, David Staněk, Tomáš Janda, Tomáš Biskup
00:00
Line-up domácích FbC EMER SHOP Hradec Králové : brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Vojtěch Nosek, Martin Krejčí, Michal Martinek, Mikuláš Ryba, Michal Šrajbr