2:1
1:1
0:0

Sokol Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:4pn
8. Petr Kučera, 22. Lukáš Kučera, 22. Vojtěch Vlasák, 48. Tomáš Číhař, N Marek Macek - 3. Rostislav Gattnar, 20. Jan Besta, 37. Jan Vojáček, 57. Lukáš Herblich; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 2 + Filip Novák 5 + Lukáš Kučera 5:2; využití: 0:1; diváků: 171; zásahy brankářů: Matěj Denemark 36 - Patrik Plevák 21; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Adam Choma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Ondřej Čech a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Rostislav Gattnar a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Marek Macek a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Filip Novák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Lukáš Kučera a vstřelil gól.
70:00
Vyjádření trenéra domácích Milana Randy: Herně to nebyl úplně náš nejlepší zápas, nicméně bojovnost a výborný Denemark v brance zajistili, že se po dlouhé době můžeme radovat z bodu navíc. Všem hezké Vánoce a ať nám slouží zdravíčko.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Vyjádření trenéra Vítkovic: Prříliš dlouho jsme nechali domáci na dostřel a oni tak měli možnost prokázat svou nezměrnou bojovnost. Šancí na vstřelení branky jsme měli na tři zápasy, bohužel faktor domácí brankář a kvalita našeho zakončení udělala své. Škoda, ztracených dvou bodů, herně jsme byli jednoznačně lepší. i když jsme nehráli svůj nejlepší zápas.
65:00
64:59
O vítězi utkání rozhodnou samostatné nájezdy
61:44
Úsměvná situace na hřišti. Rozhodčí si nevšimli, že Pardubice hrají ve čtyřech a chtěli vylučovat za špatné střídání. Vše nakonec po klidné domluvě skončilo dobře a Vítkovice ponechaly sportovně míček Sokolu
56:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Ondřej Sidunov (4:4).
56:58
Na tuto dorážku byl brankář Sokola krátký. Vítkovice tak tři minuty před koncem srovnávají skóre
52:07
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva Sokol Pardubice na 5 minut za sekání.
52:07
Lukáš Kučera nešťastně zasáhl obránce Vítkovic vysokou holí do obličeje a musí si odsedět pětiminutový trest
51:48
Vítkovice trpělivě kombinují na své polovině
50:58
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
50:01
Vítkovičtí od začátku třetiny vyslali pouze jednu střelu na branku. Sokol prověřil jejich gólmana už šestkrát
49:24
Czeszewski a Číhař v situaci dva na jednoho. První jmenovaný však promáchl
47:30
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Číhař, asistoval Dominik Czeszewski (4:3).
47:30
Číhař si našel odražený míček na hraně brankoviště a tvrdou dorážkou posílá Sokol do vedení
46:16
O hlučnou atmosféru v hale se starají junioři Pirátů Chrudim
43:41
Rak Richard vystavil stopku rozvíjejícímu se útoku hostů kvalitním obranným zákrokem
42:29
Obránci Sokola pozapomněli na osamoceného Ondřeje Čecha za jejich řadami. Denemark si však s jeho pokusem věděl rady
41:54
Sokol hraje v plném počtu
40:27
Pěknou individuální akci předvedl Filip Novák. Nejdříve vystihl nepřesnou nahrávku, poté se zbavil obránce, ale jeho střele chyběla přesnost
39:41
Vyloučen hráč Vojtěch Vlasák družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
38:00
Rozhodčí odkládají vyloučení. Výhodu přesilovky před koncem druhé třetiny budou mít hosté
36:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Kryštof Malina (3:3).
36:53
Malina našel přesným lobem osamoceného Vojáčka, který překonal Denemarka střelou z voleje na blžší tyč
36:25
Číhař nasadil jesličky Litschmannovi, následně však nevyzrál na dalšího obránce
35:42
Rostislav Verner nezpracoval skákavý míček, ten skončil tedy v autu. Rozehrávat budou Vítokovice
27:58
Vyloučen hráč Adam Choma družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
27:58
Vyloučen hráč Daniel Sekula družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:58
Při odloženém vyloučení za sekání se provinil další hostující hráč nevybíravým vrážením a Sokol si tak zahraje přesilovku čtyři na tři
26:55
Sokol odolává dlouhé přesilovce. Zbývají dvě minuty do vypršení trestu
25:03
Gólman Denemark v čele s čtyřčlennou obranou předvádí nadlidské zákroky
23:55
Vyloučen hráč Filip Novák družstva Sokol Pardubice na 5 minut za hrubost.
23:55
Filip Novák velmi ostře dohrál souboj u mantinelu a za odměnu dostává 5 minut na trestné lavici
22:54
Vyloučen hráč Vojtěch Kaluža družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
22:41
Mohli jsme vidět třetí gól v rychlém sledu. Czeszewskému však oslavu překazil gólman skvělým zákrokem
21:16
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Vlasák, asistoval Dominik Czeszewski (3:2).
21:16
Hráči Sokola chytli gólovou slinu, na Kučeru navazuje Vojta Vlasák povedenou střelou z výběhu
21:00
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera z trestného střílení (2:2).
21:00
Michal Souček byl v samostatném úniku faulován a následné trestné střílení proměnil Lukáš Kučera
19:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Besta, asistoval Rostislav Gattnar (1:2).
19:59
Gól do šatny v podání dua Gettner a Besta, na které si pardubičtí obránci nedali dostatečný pozor
19:21
Pardubice mohly jít do přečíslení dva na jednoho, k jejich smůle však Kučera Petr nahrál nepřesně
18:20
Lukáš Kučera se v duchu férové hry přiznal k teči. Vítkovicím tak náleží rozehrávka v rohu hřiště
17:12
Denemark si připsal důležitý zákrok proti tvrdému pokusu Gattnara
16:31
Pardubičtí nyní stáhli svůj presink a vyčkávají s čím na ně přijde soupeř
14:22
Czeszewski v další dobré příležitosti před gólmanem nedokázal zkrotit neposedný míček