0:4
0:5
- : -

FBC Došwich Milevsko - PANTHERS OTROKOVICE 0:11
8. Michal Samohýl, 15. Jakub Haša, 24. Jakub Haša, 34. Michael Kořének, 36. Jakub Haša, 36. Radim Jančík, 47. Jakub Zdražil, 51. Martin Janeček, 52. Petr Kopčil, 58. Lukáš Chudíček, 60. Pavel Malošík; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 29 - Matěj Kubíček 28; po třetinách: 0:2, 0:4, 0:5;
60:00
Komentář trenéra hostů : V 1 třetině nekoncentrovaný výkon. V 2 třetině už jsme se postupně dostávali k naší hře a vytvořili si tak náskok, abychom si 3 třetinu mohli užít. Díky soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Ospalý výkon, všichni asi ještě byli na Vánočních prázdninách. Gratuluji jasně lepšímu soupeři.
60:00
59:59
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Malošík, asistoval Jakub Haša (0:11).
58:40
Vyloučen hráč Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hrubost.
57:19
Vyloučen hráč Jiří Štěpánek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
57:13
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Chudíček, asistoval Vladimír Blažek (0:10).
52:30
Hráč domácího týmu Václav Strouhal ukázal gesto fair play, kdy zvrátil rozhodnutí rozhodčích. Pokračujeme v pěti na obou stranách.
52:00
Hostující tým si hlídá vedení a domácí mužstvo k ničemu nepouští.
51:14
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kopčil, asistoval Jakub Zdráhal (0:9).
50:33
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Daniel Popovský (0:8).
47:50
Domácí golman opět svými skvělými zákroky drží svůj tým.
46:32
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Zdražil, asistoval Martin Janeček (0:7).
37:30
Domácí tým si tvoří šance, ale hostující golman zatím drží čisté konto.
36:00
Hostující tým kontroluje zápas.
35:45
Timeout FBC Došwich Milevsko
35:45
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Michael Kořének (0:6).
35:01
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Radim Jančík (0:5).
33:03
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michael Kořének, asistoval Jakub Haša (0:4).
28:30
Domácí golman drží domácí tým a i díky němu přežili oslabení bez obdržené branky.
26:40
Vyloučen hráč Vojtěch Bečka družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hra mezi nohama.
24:50
V úvodu utkání je zatím lepší hostující tým Panthers Otrokovice.
23:19
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Vladimír Blažek (0:3).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině jsou vyrovnané 10 : 10.
19:30
Na konci první třetiny podržel domácí mužstvo skvělými zákroky domácí golman Vlastimil Dvořák.
15:00
Hráč Milevska č.3 Václav Strouhal utíkal sám na branku, ale golman skvělým zákrokem zabránil golu.
14:30
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michael Kořének (0:2).
11:30
Sledujeme zatím vyrovnaný zápas.
07:23
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Michael Kořének, Jiří Štěpánek, Radim Jančík, Jakub Zdražil, Jakub Haša
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Patrik Plocha, Adam Černý, Tomáš Janda, Václav Strouhal, Vojtěch Bečka